Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mért van az hogy alig fogja...

Mért van az hogy alig fogja be a hajfesték a hajamat? Ammoniamentes és sotétebb árnyalat is mint az eredeti és alig fogta be, és az is hamar kifakul, pár mosás és fako. pedig minoségi draga hajfesték.

Figyelt kérdés
még mielott valaki megkérdi hogy mert ide irok hajápolással kapcsolatos kérdést, akkor leirom hogy kismama vagyok.-)
2011. szept. 22. 15:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Utolsónak: szabad hajat festeni (legalábbis próbálkozni vele), csak az a lényeg, hogy jól szellőző helyiségben csináld/csináltasd.
2011. szept. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A festékből kevés káros anyag kerül a babához (de kerül!), a fontosabb az, hogy nem szabad belélegezni a festék szagát, az nagyon ártalmas a babára.

Szerintem hagyd, én is nagyon érzékeny voltam a hajszínemre, és az egészségére, de mikor terhes lettem, nekem is foltos lett az otthoni festéstől, nem is próbálkoztam többször, a kislányom egészsége ezerszer fontosabb volt, mint az, hogy éppen hogy nézek ki.

2012. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!