Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Február végére vagy március...

Február végére vagy március elejére kiírt kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Hogy telnek a napjaitok? Dolgoztok? Tudjátok már a pocaklako nemét? StbMi február 24.ére vagyunk kiirva, második baba, kisfiut mondtak a 14.hétben, tobb mint 80 százalékban, de apával láttuk a kis kukit a lábacskái kozott, 13+1 hetes voltam mikor eloszor nagyobbat rugott,azota egyfolytába,és 11+1 amikor eloszor kinyomta magát és kidudorodott a pocim egyik fele.legkozelebb oktober 24.megyunk ultrahangra, de az már 4D lesz, és már alig várom, csak még picit messze van, hétfon lesznek meg a vérerdmények, remélem minden rendben lesz, bizok benne:-)amugy hányás, hányinger már elmult, csak a cicijeim nagyon fájnak, és a vérnyomásom alacsony, gyakran szédulok.
2011. szept. 23. 17:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
szia!majd ird meg hogy mi volt.mi tegnap tudtuk meg hogy mindkét eredményem, az afp is jo volt, kicsi a valoszinusége hogy valami gond volna vele egészségileg, igy genetikaira nem kell mennem, csak majd babamozira 24.én, ah csak az meg messze van:-)
2011. szept. 27. 07:11
 12/13 anonim ***** válasza:

sziasztok


minden rendben volt hála Istennek az uh-on, genetikán is mondták h ok,többet nem kell mennem.

:)

a kicsi neme nem derült ki, majd mi is 4d-re megyün k valamikor! üdv

M

2011. szept. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
jaj de jooooo:-)szoritottam
2011. szept. 29. 07:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!