Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismami vok! Sokszor...

14 hetes kismami vok! Sokszor van székrekedésem annak ellenére h rostos leveket iszom! Az erőlködés árthat a babának! Mit tudnék még a székrekedés ellen tenni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 12. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon erőlködsz, az nem tesz jót a babának. Nekem általában a kefir, joghurt szokott segíteni.

22 hetes kismami

2008. márc. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az erőlködés valóban nem jó, főleg az erős,a babának sem,neked sem(aranyér).Nekem bevált a reggeli meleg tea,kávé,de lehet inni reggel egyből kamillateát,az is segíti az emésztést.

Ill. volt hogy reggel éhgyomorra egy evőkanál szilvalekvárt ettem.

2008. márc. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem is rengeteg problémám van ezzel, se a korpa, se a joghurtok, se a lekvárok, se a séta nem segít. Viszont annak ott bent ugye muszáj kijönnie. Ha napokig nem megy, és akkor is csak erőlködéssel az alábbiakat tudom ajánlani: Nature care székletlazító por bioboltból. Üdítőbe vagy teába kell keverni. Vagy gyógyszertárból gyermekeknek való glicerines végbélkúp vagy pedig a Laevolac szirup. Utóbbit szintén gyümölcslében kell feloldani. Ezek hátha segítenek.
2008. márc. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
igen,az erölködés tényleg árthat.Székrekedés ellen nekem glicerines kúpot ajánlottak,de lehet kapni a gyógyszertárban olyan székletlazítót amit kismamák is nyugodtan használhatnak.
2008. márc. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segitséget!Sajnos nálam se segitenek a joghurtok sőt a lekvártól már kifejezett undorom van!Azt a bioterméket kifogom probálni!
2008. márc. 12. 11:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a savanyú káposzta leve segített.
2008. márc. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Nekem is zgyanez volt én csökkentettem az elevit adagomat, már csak minden 2. nap szedem a védőnő szerint ez nem baj.Van egyépként egy laevolac nevezetű szirup amit terhseknek ajánlanak és megiszol belőle napi 15 ml-t pár órán belül székleted lessz és beáll normálisra.

2008. márc. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tamarin lekvár! Tuti használ!!
2008. márc. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tudnék mesélni:-)MINDENT kiprobáltam,de szerintem az én gyomrom kriminális,TEa,kávé,tamarin lekvár,szilva lekvár,laevolac szirup,rostos üditő,sok viz,langyos viz,saját magamnak beöntés,gicerines kúp és SEMMI!Egy kevés volt a glicerines kuptol,de ez nem volt elég.éreztem.És a védőnő ajánlotta a Guttalax cseppet,irja is h szabad kismamának.Este 10-11 csepp reggel széklet!!!!Olyan jo most már!Hetente 2szer van székletem!!Probáld ki!!!14 hetes kismami
2008. márc. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszike épp én is ilyen vagyok mindent probáltam már de ezt a cseppet nem!Megprobálom hátha segit!És azt hiszem ez gyogynövény alapú is!:)
2008. márc. 12. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!