Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet? Mostanában...

Mitől lehet? Mostanában nagyon kívánós lettem, főleg az édességeket kívánom. És rengeteget iszok, állandóan szomjasnak és éhesnek érzem magam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
36 hetes elmúltam.
2009. ápr. 25. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:

:)

Ez a terhesség velejárója.Igyál sokat (lehetőleg ásványvizet)és egyél azt amit csak megkivánsz.

Minden jót!!:)

2009. ápr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!


A szomjúság nálam is jelen van. De ez jó is, mert így legalább folyamatos a vízutánpótlás :) Az édesség iránti vágyam meg ... na az már terhesség előtt is elég jelentős volt :DD


35 hetes kismami

2009. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ugyanígy vagyok.Multkor leküldtem egy tála csokit egy szuszra majd utána küldtem egy snikerst is.Jah és persze iszom mint egy kacsa.

Úgy vagyok vele h most használom ki mert szopi alatt mér figyelni kell h mit eszik az ember.


Minden jót!


39 hetes kismama

2009. ápr. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!