Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma töltöm be a 40. hetet és...

Ma töltöm be a 40. hetet és legapróbb jele sincs a szülésnek, méhszáj is zárt. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Eddig megúsztam a striákat, de ha még 1-2 hétig kell viselnem a terhességet, nem kizárt, hogy kireped a bőröm.

A baba tovább hízik a 40. hét után is?


2011. okt. 9. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

A 38. hét környékétől lelassul a hízás, a kismamánál is.

De nem a striák miatt írom. Az a legkevesebb-szerintem.

2011. okt. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már bocs, de ilyenkor már a te bőrkéd a legutolsó szempont.

A túlhordás sok más komplikációt okozhat, de ezeket nyilván tudod. Ha vki hajlamos szétrepedni, az megtörténik így is úgy is, ráadásul akkor fog csak látszani, ha már megszületett a baba, és kezd visszahúzódni a hasad.

2011. okt. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy szültem 40+2-re, hogy este még semmi jele nem volt hogy másnap szülni megyünk.

Úgyhogy bármi lehet!


Striákról: tényleg számíthat pár nap is vagy egy hét is. Nekem pl a 36. héten kezdtek el megjelenni, és napról napra szaporodtak. Nem volt mit tenni. Kenjed a hasad krémmel, ez a legtöbb amit tehetsz.


Könnyű szülést kívánok!

2011. okt. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!