Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetesen valószínű belső...

37 hetesen valószínű belső lázzal küzdök. Az elmúlt 2 éjszaka szinte aludni se tudtam annyira izzadtam. Csak 37.1 es hőemelkedésem van. Belső láztól lehet baja a babámnak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi az a belső láz?Én eü-s vagyok,de ilyet még csak a régi öregektől hallottam,orvostól soha.

Valószínű elkaptál valamit ha hőemelkedésed van.Egyébként ebben a hőségben nem ritka,hogy izzadunk.

Ettől még nem lehet baja a babádnak,de ha belázasodsz menj orvoshoz.

2010. júl. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Külön belső láz nincs. Láz vagy van,és mérhető, vagy nincs.

Jó meleg van éjszakánként,terhes anyukával együttérzek.

Én is szörnyű hőségben, július 19.-én szültem.

A melegtől nem lesz baja a babunak.

2010. júl. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is július 19-én szültem:)

Valóban nincs külön belső láz, a hülye időjárástól viszont gyakran előfordul a hőemelkedés. A babának semmi baja nem lesz, ne aggódj! Könnyű szülést:)

2010. júl. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy belső????
2010. júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem magyarországon élek ugyh nem a hőségtől izzadok.
2010. júl. 4. 17:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kell feltétlenül hőségnek lennie, hogy izzadj. Nálam is előfordult sokszor, hogy éjszaka rettentő melegem volt meg szakadt rólam a víz, de csak a megváltozott "körülmények" okozták. Márciusban szültem Általában 20 C volt nálunk mégis mindig szellőztetnem kellett elalvás előtt. Szülés óta is vannak hőhullámaim. Majd elmúlik. Ha nincs lázad ne aggódj.
2010. júl. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor sincs olyan, hogy belső láz. Dolgoznak a hormonjaid. A terhesség alatt amúgy is magasabb a testhő. Könnyű, langyos fürdőt vegyél, ha úgy érzed, hogy meleg vagy.
2010. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!