Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki boldogtalan...

Van itt olyan aki boldogtalan kismama?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

neha annak erzem magam, mert a ferjem elutazott, es csak a babó szuletese utan fog hazajonni. a gyerkocom vigasztalna, alomgyerek, imadom, de nem emelgethetem, ha elmegyunk egyre gyakrabban vagyok rosszul, és néha elszakad a cerna :(

(ugy volt, hogy ma elmegyunk boklaszni a picurral, erre vegig ment a hasam egesz ejjel, egesz reggel, gorcsoltem is, es osszeadodik minden, olyan nyüsz nyüsz lettem :(

2011. szept. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

mekkora lesz Nálatok a korkülönbség?

nem lehet könnyű, hogy egyedül vagy.mikor születik a pici?

2011. szept. 25. 13:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én. Van egy 15 hós kislányunk, imádjuk! Mindig is akartunk kistestvért de 10 hónappal a szülésem után kiderült hogy súlyos autoimmun beteg vagyok. Most ismét terhes lettem, és az orvosok most döntik el hogy engedik-e a terhességet vagy nem. És ez iszonyat érzés, nem tudom megtarthatjuk-e vagy sem. Ezt így nem kívánom senkinek.
2011. szept. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom,remélem megmaradhat a baba! Nálunk a család akaszt ki minket, amúgy a kistesót nagyon várjuk.
2011. szept. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

elso vagyok

majdnem kereken napra 3 ev lesz a kulonbseg

igazabol az a baj, hogy szuleskor nem lesz velem a ferjem,, es ket hetes lesz a baba mar.. meg nincs igazan segitseg, azt se tudom hova rakom a gyerkocot..de optimist avagyok, meg eros, csak pl amikor skypeon beszelek a ferjemmel, es tok kozel van, szinte megerinthetnem, de nem, akkor kap el a sirhatnek, es jo sokaig megmarad :(

2011. szept. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyeztetett terhesként (vérezgetések, nyitott méhszáj), egy meglévő hároméves mellett éppen válunk. Sok boldogság nem maradt jelenleg.
2011. szept. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
úristen utolsó!hogy "éled" ezt túl?váltok is ráadásul??
2011. szept. 25. 15:45
 8/9 A kérdező kommentje:
első:mikorra vagy kiírva?
2011. szept. 25. 15:46
 9/9 anonim ***** válasza:

elso vagyok

en is verezgetek, pedig mar 17 hetes multam. a dokinonek fogalma sincs miert. marcius 1re vagyok kiirva. (mondjuk nekem nem nyitott a mehszajam, azt mondta a dokino, ilyenkor meg a hasmenes sem fogja befolyasolni)


(egyebkent en ugy olvasom sok kismama "verezget",probalom "normalis"nak felfogni (annak ellenere, hogy az elsonel nem volt)


utolso: te is emelgeted a gyerkocot? (nekem letiltottak, de hintaba, kadba, vagy amikor egyszeruen hullafaradt, muszaj felvenni)

2011. szept. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!