Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14*5 hetes vagyok, es mindenki...

14*5 hetes vagyok, es mindenki azt mondja hogy nagy a pocakom, hogy nagyon latszik. Tenyleg olyan mintha idösebb lennek, nektek?

Figyelt kérdés
mindenki azt mondja kesöbb kezd latszani,akkor nekem korai,ennyi idösen nektek latszott?156cm vagyok 56 kg
2009. ápr. 26. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig nagyobb hasam volt,mint a terhességemnek egyébként "megfelelő",ez alkati kérdés is,de tény,hogy a fiam is nagyobb az átlagnál.Most 33 hetes vagyok és már 3 kiló.
2009. ápr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 17 hetes,nekem szerencsére még nem nagy a pocakom(idegenek észre sem veszik még),de a babám annál aktívabb,már 4 hete.Most voltam AFP-n,hárman voltunk,de nekem nem látszott a pocakom a másik 2 kismami mellett.Akkora hasuk volt,mintha 1 hónap mulva szülnének (volt azért túlsúly is).
2009. ápr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is az elejétől nagy volt a pocim,4-ik hónap óta hordok kismamaruhát.Nekem elöl fekvő méhlepényem van, szerintem az is sokat számít,meg fel is voltam puffadva,le-

het,hogy te is fel puffadva,csak nem veszed észre:)

38heteske

2009. ápr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is korán látszott mindhárom terhességemnél a pocakom.

De ennyi idősen még nem azért,mert a baba nyomja ki.

Puffadás okozza,meg esetleg ha van egy kis felesleg hason.

Ilyen kor a babó még alig 12-13 cm,és kb 100gr.Akinek feszes a hasfala annak még valóban alig látszik meg,csak érzi,hogy valaki van odabenn:))

2009. ápr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Most a vége előtt kezdtem elhízni, úgy igazán, előtte alig. Nem volt se feszes, se lötyedt a pocak, és mégis 16hetesen óriási pocakom volt már, mindenki ikresnek, vagy olyan 6hósnak saccolt, nem puffadtam, vizesedtem, és kövér sem voltam, mégis.

Kitartást:)

2009. ápr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
amit nem írt senki, azt még hozzáteszem, bár már minden hasznosat leírtam előttem: alacsony vagy, ezt írtad is! az alacsony vékonyka lányoknak akár a 4 hónapos poci is látszhat 8 hónaposnak... hiszen nálatok a kis változás is feltűnő. én magas vagyok nekem még 5 hónaposan is alig vették észre a pocakomat ha ing volt rajtam és nem rámsimuló ruci, mert amig a mellednél nem nagyobb a hasad, addig nem feltűnő az alakváltozás :-) ne izgulj, ez nem jelent semmit, élvezd a pocakosságodat, és hidd el, akik nagyon szeretnék a babát, azoknak amúgy is jobban látszik :-) akik titkolják azoknál elbújik a poci.
2009. ápr. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, és is most vagyok a 14 héten és nekem is nagy a pocim. Nem vagyok felpuffadva, bár második baba, és kisfiú. :)
2009. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!