Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történt? Nagy a baj?...

Mi történt? Nagy a baj? Éjszaka rosszúl mozdúltam, mikor fordúltam és a jobb petefészkemtől indúlva egy nagyon éles féjdalmat éreztem, ami egészen a hüvelyig hatoló volt. Mintha egy kést vágtak volna belém, fel is kiabáltam a fájdalomtól.

Figyelt kérdés

A baba azóta is mozog,de azon a részen nagyon érzékeny.

Meghúzódhatott valami ottM

Nagyon aggódok!!!

Figyeltem nem e szivárog a magzatvíz vagy vmi váladék,de hála Istennek ilyet nem tapasztaltam.

Ugye nem lett baj?

30hetes km


2009. ápr. 26. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
valoszinü egy szalag feszült meg még egy darabig érzékeny lesz de majd elmulik.Baba szépen mocorog nincs gond nyugi
2009. ápr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha sokat faj, persze menj el orvoshoz, de szeretnelek megnyugtatni, en is a harmincadik hetben vagyok, es nekem mar eleg sok volt ilyen, mar legalabb 8-10 hete kezdodott, foleg ejjel es hajnalban nehany naponta. Mikor megkerdeztem a vedonot, orvost, mindig az mondtak, hogy csak a szalagot nyulnak ott, mert ahogy a baba no (es egyre nagyobb a pocak), egyreszt hely kell neki, es lazul a dolog, mert keszul a szulesre. Igen, olyan, mint egy rendkivul eros kesszuras, en a szemeremcsontom folott, a hasam aljan szoktam erezni, neha jobb, neha bal oldalon, de mindent vizsgaltak, es eddig allitolag minden rendben. Szoval ne aggodj, de persze figyelj, nincs-e valtozas, (ha ige, orvos!) valoszinuleg csak ugyanez - a tested atalakul, es keszulodik.
2009. ápr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. ápr. 26. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sokat éreztem ilyet,hát tényleg nagyon tud fájni!szerintem ez természetes!9 hetes a babóm!
2009. ápr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Annyira éles volt a fájdalom,h azt hittem talán a magzatburok is elrepedt...Figyeltem nem e szivárog magzatvíz,de hála az égnek idáig semmi.

Bár azóta apró szurkálást érzek a hüvelyben és a hasam alján.

2009. ápr. 26. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!