Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorsav ellen van ötletetek?

Gyomorsav ellen van ötletetek?

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok. Állandóan a gyomorsavtól szenvedek, és hányok is tőle.
2011. szept. 26. 18:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
most vagyok túl egy elég kellemetlen hétvégén.sok volt a savam,égett a gyomrom,és nekem a dokim a GAVISCON tablettát ajánlotta,kismamák is szedhetik.védőréteget képez a gyomron,nem szívódik fel,tehát nem árt.
2011. szept. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most 25 hetes kismama vagyok a második gyerkőccel. Az elsőnél is végig szenvedtem a gyomorsav miatt és most is már szinte a legelejétől. Egy ismerősöm azt javasolta reggel éhgyomorra egyem meg a következőt: 3 kanál natúr zabpelyhet kevés tiszta (nem sós, nem cukros) vízben megfőzöl és miután megfőtt és kicsit kihűlt kb. fél szál nyers sárgarépát belereszelsz. Ez a reggeli. Én persze nem hittem neki, de kb. 1 hete annyira rosszul voltam, hogy másnap kipróbáltam és bevált. Valamint azóta a szénhidrát bevitelt (édességek, kenyér, pékáru, tészta, krumpli, rizs) fogyasztását minimálisra csökkentettem. Helyette hús, zöldség, gyümölcs, sajt, hal, és nincs panaszom. De semmi. Nem azt mondom, hogy egyszerű, de nekem megéri.

Ha van erőd és kedved, egy próbát megér. Hátha Neked is segít.

2011. szept. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Gyomor és nyelőcső égésre a homeopatiás doktornőm cukormentes rágógumit ajánlott. Nekem bejött, egyébként nem rágózom. Citromosat vettem. :-) Amikor érzem rágom kicsit, majd kiköpöm, fogyóeszköz.

26+3 hetes kismami

2011. szept. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!