Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Október elejére kiírt kismamik...

Október elejére kiírt kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Én október 4-re vagyok kiírva, jóslóim vannak két hete, de semmi jele közelgő szülésnek. Már az egész lakás csillog villog, minden csomag készen a küszöbön. Türelmetlen vagyok már, bár még nem érzem, hogy olyan vészes lenne így egyben lenni. Pár napja tudok aludni éjszaka is, nem rendez már házibulit a kisfiunk odabent, nincs már helye. Nevet még nem találtunk neki, talán ha kint lesz és látom, könnyebben megy. Külföldön szülünk, itt nem kell nevet adni a születéskor, ráér 3 hétig.

Ti hogy érzitek magatokat? Jóslók vannak? Türelemmel hogy álltok? Fiút vagy lányt vártok?


2011. szept. 27. 11:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is Angliában fogok szülni. Okt. 14 a kiírt dátum, de egyáltalán nem parázok. Voltam már kétszer is bent a kórházban, ahova majd kell mennem, ha beindul a szülés és nagyon kedvesek. Mindezt ingyen.:)

Gyors szülést mindenkinek.

2011. szept. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, ígértem,hogy írom a mai vizsgálat eredményeit :)

Drága kisfiam 3,5 és 4 kiló között van, BPD 102, HC 337, AC 328, FL 78.

A ctg mutatott végre jósló fájásokat, a méhszáj felpuhulva, megrövidülve, de még nem nyílt ki :)

Vasárnap délelőtt kell bemennem ismét és ha 1 ujjnyira már nyitva leszek,akkor maradok :)

Nagyon várom, lehet előbb is kibújik, folyamatosan feszül a hasam :)

Üdv :)

2011. szept. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!