Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 5 hetes vagyok. Ma volt...

Kb 5 hetes vagyok. Ma volt rgy kis rózsaszínű, szinte áttetsző folyásom. Bevettem 1 szem Rutascorbint, és szedem tovább. Ez segíthet?

Figyelt kérdés
Sajnos már volt egy vetélésem, az is barnázással indult.
2009. ápr. 26. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:

én ezt a gyógyszer orrvérzésre szedtem.....

én ma véreztem , bementem és Duphastont írt fel a dokim. csak imádkozni tudunk. a barnázás nem minden esetben jelent rosszat, sőt még a vérzés sem. mert ha fedi a méhszájat a méhlepény akkor lehet minimális vérzés is.

ha továbbra is fent áll a barnázás nézesd meg magad dokival...

2009. ápr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Rutascorbint csak a hajszálerek,erek erősítésére szedik,az nem véd meg a vetéléstől!!Oda orvosi segítség kell-sárgatest hormon!!!
2009. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
3X 2 magne b6 és jó lenne ha elmennél dokihoz, hogy írjon fel utrogestant. Ha volt már vetélésed azt amúgy is ki kellett volna írnia. Ne idegesked, nekem is volt az 5. héten 1 napig, de most már 6+3 naposak vagyunk és múlt héten hallottam a szívverését.
2009. ápr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!