Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, ha nincs etvagyam?

Mit tegyek, ha nincs etvagyam?

Figyelt kérdés
8hetes vagyok es egyszeruen undorodom minden eteltol,de muszaly ennem valamit!
2011. szept. 28. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Uhh, én is ugyanígy voltam, sajnos nekem eltartott a 20. hétig, és még hányinger és hányás is társult mellé. Próbálj meg valami könnyűt enni, és ha délelőtt nem megy semmi le a torkodon, ne aggódj, akkor ebéd környékén próbálkozz. Nekem egész nap rossz volt, de délután jobban lement egy kis gyümölcs, jó hidegen. Sárgadinnye például, barack, de szépen lassan. Ivójoghurtok, kefír, főzelékek, levesek. Nekem ajánlottak egy homeopátiás étvágyjavító bogyót, ami sajnos nem vált be, de ha gondolod próbál ki, a neve: avena sativa. Amúgy a sok folyadék a lényeg, azt mindenképp tartsd be. Én ezmellett szedtem vitamint, hogy legalább azzal pótoljak vmit.
2011. szept. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sucuj ***** válasza:

én se bírtam szinte semmit enni.

sokat igyál!! próbálj kekszet, joghurt esetleg gyümölcs. (sztem vitaminnal pótold az ételt)

én megpróbáltam az agyamra hatni, h rákattanjon egy egy kajára. néha bevált. (amúgy a hidegebbeket jobban kívántam.)

ha nm marad meg benned semmi,akkor kórház!

Boldog babavárást

2011. szept. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is rengeteget szenvedtem egész napos hányingerekkel, és undorral... néha kriminális volt, csodálom, hogy a párom ilyen jól viselte... :)

Picit eszegessél... inkább rágcsálj (ropi, pászka, puffasztott köles stb), vagy egyél minél többször keveseket. A folyadékbevitelre próbálj nagyon figyelni, bár én még az ivástól is undorodtam sokáig... de mindíg megtaláltam mit tudok inni- nah nem nagy lelkesedéssel de azért csússzon le valahogy (aztán ez tartott pár napig aztán attól is megundorodtam és váltottam valami másra, pl. citromos víz- a citrom hányingerre is jó, almalé stb)...


Kitartás! Bár most nehéz elhinni de el fog múlni!


Adri

32 hetes km

2011. szept. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!