Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is volt így? 18+2 hetes...

Más is volt így? 18+2 hetes kismami vagyok, nagyon rosszullétes vagyok, hányok, nincs étvágyam.

Figyelt kérdés
Már korházban is voltam ez miatt. Kb 10 napig teljesen jól voltam, már azt hittem végre megszűntek a rosszullétek, közben pár napja a babát is érzem mocorogni. Erre tegnap este óta megint iszonyú nagy hányingerrel és étvágytalansággal küzdök. Nem megy le semmi a torrkomon. Szerintetek ez már végig fog kísérni? Egyáltalán mért van az, hogy egyszer jól vagyok,egyszer meg visszajön a rosszullét? Hát nem apad az a hormon ami ezt okozza?
2011. aug. 26. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Bár kórházban nem voltam, de nekem se szűnt meg teljesen a rosszullét, azt mondják, hogy van egy peches százalék, akit végig kísér... És sajnos ez is természetes. Én utoljára tegnap este voltam kegyetlenül rosszul, már lassan kezdem megszokni.
2011. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!

második babát várom és én is kegyetlenül megszenvedtem ezzel a gyerekkel - most 25 hetes vagyok - és kb 22. hétig bármire elhánytam magam.... amit még ma sem merek megkockáztatni az az hogy hátul üljek az autóban :) de legalább most már ugy néz ki hogy jobban vagyok... kajálni legalább is tudok az elmúlt pár hétben.

2011. aug. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mivel sajnos ezeknél a rosszulléteknél egyáltalán nem megy le egy falat a torkomon, mindig atttól aggódok, hogy ugye a babuci azért jól van. Az orvos mindig nyugtat, mondta, hogy igyak sokat az a lényeg, a baba elveszi a raktáraimból ami neki kell. Hát remélem is, hogy ő ebből nem érez semmmit. Ma jobban voltam, tudtam enni.
2011. aug. 27. 21:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az első vagyok. Én is a másodikat várom, és tapasztalat, hogy tényleg elveszi a baba, amit kell. E miatt ne aggódj. Most azt csinálom, hogy akár milyen hajmeresztő dolgok esnek jól, azt eszem, inkább, mint a semmit. Eddig a legfurább a mustár magában... :) Az jó, ha most tudtál enni, hátha jobban leszünk, ha nem lesz ilyen iszonyú meleg.
2011. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!