Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyáltalán nincs étvágyam,...

Egyáltalán nincs étvágyam, miért? 34hkm

Figyelt kérdés
Csak kényszerből eszek pár falatot egy nap, hogy legyen bennem valami, de egyáltalán nincs étvágyam. Tegnap is csak pár szem kekszet ettem meg egy pohár tejjel. Ma pedig direkt csinált nekem gyrost a párom, amit imádok, de bele se ettem még, nem kívánom. Mitől van ez? Baj? Kap elég táplálékot a babám így is?
2011. szept. 16. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 33 hetes vagyok,nekem sincs étvágyam.. Én is aggódtam,de megnyugtattak, hogy ami a picinek kell,azt "tőlem elveszi"..
2011. szept. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagymamám a világháború alatt szülte anyukámat. Szinte végigéhezte a terhességét (örült, hogy életben maradt), anyám mégis makkegészségesen, 3500 grammal született. Elvonta a nagymamám szervezetéből, amire szüksége volt.


Ilyen szempontból élősködőként viselkedik a magzat a születésééig. Ami kell, azt akár az anya egészségének rovására is "elszívja".

2011. okt. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!