Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit adnátok/adtatok az...

Mennyit adnátok/adtatok az orvosnak a szülésért?

Figyelt kérdés

Fogadott orvosom van, úgy gondoltam, ha már magánra hozzá járok és ő foglalkozik velem 9 hónapon keresztül akkor már ő is fejezze be a dolgot, hiszen már szinte minden nyavalyámat ismeri, a babámmal is képbe van.

Egy vizsgált nála 6.000, de ha nem vizsgál, csak uh-ot csinál az 5.000 forint. Minden hónapban voltam egyszer, volt hogy 2x is.

A szülésnél nem mondta meg, hogy mennyit kér. Ilyen feltételek mellett ti mennyi pénzt adnátok? Vagy adtatok anno amikor hasonló árért voltatok magánrendelésen? Köszönöm.


2011. szept. 29. 08:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen. Minden vizsgálat 10 ezer Ft volt. UH volt mindig. Előző vagyok.
2011. szept. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én csak kérdezni szeretnék!ha valaki nem keres magán orvost akkor mikor menni kell a vizsgálatokra mindig az vizsgálja aki éppen ott van, és annál is szül aki abban a percben bent van a kórházban? a másik eset hogy ugyan csak nem fogad magának orvost de szimpatikus neki az egyik és mindig csak akkor megy vizsgálatra mikor Ő van bent ez így elfogadható!?lehet egy kicsit kuszán írtam le:D
2011. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Így van!Ha nincs fogadott orvosod, akkor sajnos mindig az vizsgál meg aki éppen bent van a terhesgondozáson és az ügyeletben lévő orvosnál szülsz!Viszont ha te mindig ahhoz szeretnél járni aki szimpatikus azt fel kell fogadnod, mert ha nincs választott orvos akkor körzet szerint kell a terhesgondozáson megjelenni és hát-ahogy írtam az elején-ott nem tudhatod, hogy ki rendel épp!Én például azért is fogadtam orvost(pedig nem akartam),mert még az életkedvem is elvette az a nőgyógyász aki azon a napon rendelt amikor nekem kellett mennem t.gondozásra!

Boldog babavárást!:)15hkm

2011. okt. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!