Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor menjek az orvoshoz...

Mikor menjek az orvoshoz szerintetek? Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Augusztus 29 én jött meg de csak barnás folyásom volt szeptemberben meg nem jött meg. Vagy várjak még hát ha meg jön? Tesztet nem veszek mert az előző két terhességemet se mutatta ki. De hízok sokat eszem és minden reggel szédülök meg nagyon lenn van a vérnyomásom.
2011. okt. 2. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A teszt kimutatja a terhességet, ha neked nem mutatta ki akkor nem jól használtad.
2011. okt. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem menj el dokihoz ő már tud valami biztatót mondani!Lehet akár baba is a tünetek alapján!Sok sikert! :)
2011. okt. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az elsőnek : Annyira bíztam a tesztben hogy nem vagyok terhes és az eredmény két gyerek. Meg nem vagyok annyira hülye ne tudjak használni egy tesztet. Nem bántás ként írtam!!
2011. okt. 2. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!