Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki szexelt már védekezés...

Valaki szexelt már védekezés nélkül?

Figyelt kérdés
ugy h nem is lett semmi probléma utána
2011. okt. 3. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem lett probléma,(semmi fertőzés, ilyenek) csak várandós lettem, mint ahogy a védekezés nélküli szex erre van kitalálva :)
2011. okt. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érted terhesség alatt?

Persze, az a legjobb, hogy ilyenkor nem kell védekezni, mert tuti nem leszel terhes. :o))

Már két gyerkőc alatt, és most folyamatban a harmadik. A hányinger miatt sajna nincs nagy kedvem, de amint elmúlik, bepótoljuk! :o)

2011. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

óóó, hogyne! majd megtudod, ha babát szeretnél :)

többet ilyet ne csinálj, védekezz, a baba a legkönyebben "kiheverhető" következmény, max az eddigi életed kell feladnod és anyává érned, mig a HIV...

2011. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, például anyád és apád is védekezés nélkül szexeltek, amikor te megfogantál. És igen lett belőle probléma: te magad és az hogy ilyen kérdéseket teszel fel! :)))
2011. okt. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a barátom a volt barátnőjével szinte minden nap csinálta és soha nem élvezett el a csajba mindig kivette elötte! és soha nem volt baj ! most szerintetek?
2011. okt. 3. 21:52
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha nem akarnak babát, nagy mázlijuk van.

2. A csaj meddő.

3. A pasi meddő.

4. Mindketten azok.

2011. okt. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják megszakításos védekezésnek. Csak azok védekezzenek így, akiknek nem gond ha becsúszik a baba. Mi 1.5 évig szeretkeztünk így, csak utána lett baba.
2011. okt. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Először is a terhesség kategóriába kismamák írnak, a kérdésed inkább fogamzásgátlás (szerelem, szex) vagy teherbeesés (gyermekvállalás, nevelés) kategória. Attól függ, hogy a pár mit szeretne. De úgy látom, hogy inkább fogamzásgátlás, úgyhogy még a főkategóriát se találtad el.


Ha valaki megszakítással védekezik, az nem védekezés, hanem olyan, mint az orosz rulett. Vagy terhes lesz, vagy nem. Ha nem akar babát, akkor irány a nőgyógyász és ír fel tablettát, de minimum gumit illene használni.

2011. okt. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Atroposz ***** válasza:
Ezt a megszakításos védekezést utáltam a legjobban azt élveztem a szexben .......az óvszerrel nem éreztem semmit így a legjobb megoldás a gyógyszer volt nekem és soha nem kellett félnem és buta kérdéseket feltennem.És mivel állandó kapcsolatom volt soha nem féltem a nemi betegségektől.
2011. okt. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
óvszer és tabletával nem lesz baba.megszakitásos védekezés ami nem véd terheségtől. bármikro történhet észrevétlenül baleset.
2022. máj. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!