Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor tudtátok a baba nemét?...

Mikor tudtátok a baba nemét? Hanyadik héten? Milyen vizsgálat alkalmával?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 15:48
1 2 3
 21/27 Grófházy ***** válasza:
44%

18 hetesen kislányt mondtak,és a 26. héten 4d-n is.

És ott már mi is láttuk a puncikáját :)

Naggyon happy volt apuci (is)

2012. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Atroposz ***** válasza:
28 hetesen tudtam meg, hogy kislány lesz.
2012. jan. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Én 16 hetesen tudtam meg,hogy fiú lesz.Rá 1 hétre már képet is kaptam róla.Sima UH-on. Most 18 hetes vagyok a harmadikkal. De sajna még nem érzem a mozgását. Az előző 2 terhességemmel(lányok)a 16 hétre már éreztem. A fiam talán csak lusti.
2012. dec. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Drávai Renáta ***** válasza:

12. héten még nem tudtak mondani semmit.

18+2 hetes,genetikai uh-n 100%-ra kislányt mondtak.

Majd,22+3 hetes genetikai kontrollon szintén 100%-ra kislányt. :) Remélem,mostmár marad is az!Genetikain-2X is! tévedni eléggé durva lenne!És amúgy 12-13. hétig ugyanolyanok "odalent",a nemiszervek-láthatólagosan-ezután kezdenek kifejlődni.És nekünk sem azonnal mutatta meg magát a 18. hetin,hanem kb. 10 percig rázogatták a hasam,mire megmutatta végre magát :)

2016. jún. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Első oldalon utolsó válaszoló vagyok! És ismét kismama! Nekem a mult héten 11+4 naposan azt mondta a doki hogy nagyon kisfiúnak tünik! Megmutatta a lábaközét és áll kifelé a "kuki" . Most kislányt szerettem volna a fiam mellé. Na majd meglátjuk, hogy kisfiú lesz e valoban. 😊
2016. jún. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Szia. Most nagyon megörültem amikor láttam hogy van ma egy hozzászólás erre a régi témára. Én holnap leszek pont 10 hetes , holnap kell mennem a nőgyógyászhoz , bár nekem még tuti nem tud semmit mondani erról. Nagyon várom már hogy megtudhassam mi lesz.

Neked gratulálok az újabb babához. Hanyadik baba lesz ?

2016. jún. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Második baba! Az első is nagyon nehezen sikerült. Erre a terhességre már nem is számítottunk. Csak ugy jött. 😊
2016. jún. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!