Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, aki...

Van itt olyan kismama, aki egyedül van? Hogy vészelitek át és lekileg hogy bírjátok a terhességeet? Szülésnél lesz bent valaki, vagy egyedül lesztek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,én 1hónapja vagyok egyedül és 34hetes vagyok,szóval mindjárt itt a babóm.Én jól viselem ahhoz képest,hogy még mindig szeretem a volt páromat,és tudom,hogy visszafordíthatatlan folyamat,hogy vége lett a közös életünknek.Csak esténként hiányzik néha,de elbeszélgetek a babámmal és megnyugszom.Hétköznap meg mindig elfoglalom magam eljárkálok vafy takarítok.

Szülésnél anyukám biztos bennt lesz,egyedül azért nem akarok lenni.

Nállad hogy van? Boldog babavárást,és ne spékeld magad,hogy egyedül vagy,mert nem vagy egyedül :)

2009. ápr. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 barátnőm is egyedül volt,van a babával.Nehezen viselték,de mi a barátaik minden nap programokat találtunk ki.Így talán könnyebb volt nekik,hogy nem a lakásban kuksoltak.

Az apa egyiküknél sem volt kíváncsi a babára,úgyhogy engem ért a megtiszteltetés,hogy bent lehettem a szülésnél!!:)))

2009. ápr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Változó! Van hogy nem érdekel, van hogy teljesen összezuhanok. Én még dolgozok, úgyhogy napközben elfoglalom magam, csak este rossz. Teljesen érdektelen, pedig tervezett baba! Több ember is van, aki bent lehet szülésnél, tehát egyedül nem leszek. De ez a legrosszabb, mert annyira szeretném, ha ő lenne bent.
2009. ápr. 29. 11:31
 4/6 anonim ***** válasza:

11.28-as vagyok

Nem tudsz az "apával" beszélni? Nem rendeződhet a helyzeted?

2009. ápr. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nagyon sajnálom hogy így alakult.Bár én nem vagyok ebben a cipőben(igaz bajok vannak így is, csak más jellegűek), de kívnánok sok erőt és kitartást!!Nem beleszólásképp, meg így látatlanban nehéz is, de nem lehet helyrehozni a dolgokat az apukával esetleg?Bár gondolom amit meg lehetett megtettek.De ettől függetlenül boldog babázást, mert szerintem ez a legcsodálatosabb a világon.És remélem hogy minden elrendeződik mire kell.
2009. ápr. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Beszélni, hmm. Hát ezt neki kellene kezdeményezni azok után, ahogy viselkedett. De szerinte nincs miről beszélni. Nem is értem miért viselkedik így. Mikor az UH képet akartam neki mutatni csak rápillantott és azt mondta, hogy pszihésen akarom zsarolni. Lehet van valakije...
2009. ápr. 29. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!