Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? 37-hetes vagyok...

Mit tegyek? 37-hetes vagyok és a férjem 2naponta közli velem hogy inkább elhagy mert ő ugy érzi nekem jobb lenne nélküle. Hiába bizonygatom neki hogy mindennél jobban szeretem, és állitolag ő is szeret

Figyelt kérdés
Mégis mindenért belémköt,olyan hideg mint a jégcsap,néha arrogáns.Minél inkábbb sirok hogy szükségem van rá,és hogy nem birom tovább annál elutasitobb velem.nem tudom mi lelte őt,nemrégtől vagyunk házasok,a babát terveztük,nem akarom elvesziteni!Tudom hogy nekem most a babámra kéne koncentálnom,de nem vagyok rá képes,ugy érzem nem tudom végigcsinálni egyedül.Minden nap több órát sirok,már teljesen ki vagyok lelkileg.Azzal indokolja a viselkedését,mert hogy volt olyan időszakom amikor minden felesleges dolgon aggódtam(költözés,lakáskérdés)és hogy soha nem lehetett velem megértetni semmit,mindig csak a saját igazamat hajtottam,plusz a hisztieim a terhesség elején.Ha mondom neki hogy bármit kér,megcsinálom,ha kell megváltozom,csak valahogy oldjuk meg ezt a helyzetet a babánk és a kettőnk érdekében,aztmondja hogy nem tudok csinálni semmit,mert nincs értelme nem hisz benne hogy jobb lehet.Pedig nagyon jol megvoltunk előtte,igazából azóta ilyen rossz a helyzet hogy uj lakásba költöztünk,mert ez nem vidéken van,én akartam idejönni,de a lakással voltak először problémáim(nincs lift,kicsi,azt hittem nem a legjobb környék)de azóta én már szeretem ezt a lakást,de ő gyűlöli,mert lelkiismeret furdalása van azért hogy olyan helyre hozott ahova először nem akartam jönni.Nem tudom vele megértetni hogy nem igy van.nem akarom ilyen hülyeség miatt elvesziteni...
2009. ápr. 29. 13:50
 1/6 anonim válasza:
100%

Sajnállak! de most tényleg próbálj meg a picire is koncentrálni! ha megszületik, meglágyul az apa szive is, és minden rendben leSz!

Lehetséges, hogy megijedt, de nem hinném, hogy elhagyna titeket!

Nyugodj meg!

2009. ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet meijedt,de nem biztos.Nincsen véletlenül valakije???

Akkor szokták mondani azért hagylak el,mert neked úgy jobb lenne.

Már velem is megtörtént.

Remélem nálatok nem ez van a dologban...

Gondolj a picire akit hamarosan a karodban tartasz,és neki nagy szüksége lessz rád.

2009. ápr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom,hogy nem szeret,vagy lenne valakije!!!!

Lehet,hogy most tudatosult benne a felelőség ami vár rátok.Ne aggódj amint meglátja a picit meglágyul a szíve.

És nem utolsósorban most te is sokkal érzékenyebb vagy és mindent másképp látsz.Én is ilyen voltam,mostmár röhögök rajta!!!

Kitartást!

2009. ápr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,biztosan érzékenyebb vagyok,meg tudom hogy nekem is vannak hibáim,de szerintem semmi megoldhatatlan nincs közöttünk,ezért vagyok annyira kétségbe esve,hogy akkor miért nem tudjuk megoldani.Igazából ez neki már a negyedik gyereke,mindig azt mondogatta az elején hogy tudja mi mindennel jár az,ezért nem hinném hogy az apaszereptől ilyedt volna meg.Már azon is gondolkozom egyáltalán akarom e hogy bent legyen a szülésnél,majd ott is kihúzza kezét az enyémből hogy ne érjek hozzá? Hogy lenne valakije nem hinném,bár ha igy megy tovább akkor már csak idő kérdése szerintem...lelkiismeret furdalásom van mert nem tudom sportosan venni,és ezért a babám is szenved,ha csak a felét érzi annak amit én akkor is
2009. ápr. 29. 14:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
hát ez egy elmebeteg!akár mi is a baja nem hagyhat téges most nyakig a kulimászban!minden nő hisztis kicsit a terhesség alatt,de azért vannak ők,h vigyázzanak ránk és h ezt elfogadják!!!ha ennyire rideg akkor biztos "nagyon jó apuka" lesz vagy lehet!ha nem bírja ki egy terhes nő gondjait,esetleg kisebb nyafogását,akkor neki is teherbe kéne esni!a férfiak még 1 influenzát sem bírnak ki,nemhogy 1 terhességet!még a reggeli rosszullétek után is sírdogálna!bocsi de az 1 görény!minek játsza a mártírt,ennek nem most van itt az ideje!
2009. ápr. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma reggel azon vesztünk össze hogy reggelente úgy kel már ki az ágyból mellőlem,hogy egy puszit sem ad,sőt szerintem annyit sem mondott hogy szia,ezt elmondtam neki milyen rosszul esik,erre leorditotta a fejemet hogy merem őt meghazudtolni mert ő igenis köszönt.Aztán leirtam neki egy hosszu emilben az érzéseimet,hogy milyen szarul érzem magam,erre azvolt az összes reakcioja hogy reggel ugy felb@sztam az agyát hogy még a szendvicset is kidobta az autobol amit csináltam neki...ti mit tennétek a helyemben?
2009. ápr. 30. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!