Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől fájhat az alhasam, ott...

Mitől fájhat az alhasam, ott a méhem környékén? 20 hetes vagyok, voltam 3hete dokinál miatta, vérzéssel is társult, de nem talált semmit sem. Magnéziumot kell szednem.

Figyelt kérdés
Nem is fáj, hanem inkább olyan kellemetlen érzés, főleg mikor megyek,sétálok. Azt mondta a doki,hogy méhszáj zárva van, bár már eltelt egy kis idő azóta, talán kinyílt volna?
2009. ápr. 29. 14:07
 1/1 anonim ***** válasza:

szia, én 21 hetes vagyok. Nem volt ilyen problémám, de szerintem hívd inkább fel az orvosodat. Hidd el nem ciki, inkább feleslegesen, mint később kiderüljön vmilyen probléma. Bocs, ezzel nem kioktatni akarlak, és az sem biztos, hogy baj van. De jobb tisztázni minél előbb. Addig meg ha teheted pihenj amennyit csak bírsz.


Ha van kedved, kérlek írd meg mit mondott.

Előre is köszönöm, és boldog babavárást kívánok!

2009. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!