Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen praktikával vehetem rá...

Milyen praktikával vehetem rá a babám hogy mindenképpen ébren legyen az esti babamozin? 29 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Egyek vagy igyak valamit amitől felkel/ébren marad?
2008. nov. 26. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A csoki általában be szokott vállni meg a szénsavas üditő!

39 hetes kismama

2008. nov. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bízz a szerencsédben! Én drukkolok neked!


Az én babám utálja az ultrahangot, olyankor mindig "elvonul". Próbálkoztam csokival, kávéval, kólával, tornával, laza hasbökdöséssel, energiaitallal, gyakorlatilag mindennel, de még mindig nem tudom biztosra, hogy fiú vagy lány, és már 3-szor voltam sok pénzért 4D ultrahangon!

Két hét múlva megtudom viszont élőben :)

Üdv, 38 heteske.

2008. nov. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én azt hallottam, hogy a csoki felkellti, mert a finomságokra fel kellnek a babák! :D

Én a Colával próbálkoztam anno, az egész felvételt végig aludta, csak ritkán kellt fel! :)


Egy tutti tipp!!! Ne igyál előtte szénsavasat, mert azt mondta nekem a csaj aki csinjálta a 4D-t, hogy bezavarja a magzatvízet és nem lesz olyan jó a felvétel!

Remélem neked fennt lesz! :D

27 heteske

2008. nov. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
a harmadik válaszolótól kérdezem, hogy a cola az nem szénsavas? Nem kötekedni akarok csak nem értem akkor te miért ittál!Amúgy én eddig ittam szénsavat az uh-ok előtt és sosem zavarta be a magzatvizet szóval én nem értek egyet ezzel bár orvos sem vagyok!
2008. nov. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is eddig a kóla és az energia ital vált be bár lehet nem is lett volna rá szükségem mert nekem szerencsére nagyon aktív a babám :-) Minden eddigi tipp amit írtak beválhat próbáld ki őket.Arról hogy a kólának bármi köze volna a magzat vízhez én sem hallottam róla.Eddig nekem nem okozott problémát.Pedig elég gyakran iszok!De nem töménytelen mennyiségben :-)

Remélem sikerrel jársz!

31 hetes kismami

2008. nov. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik válaszoló vagyok!


Azért ittam colát, mert akkor még én sem tudtam hogy nem szabad inni szénsavasat, mert bezavarja a magzatvízet.

Akkor szólt a 4 D készítője, hogy nem lett volna szabad szénsavasat inni.

Nekem se zavarta be amúgy, de én nagyon minimálisat ittam.

Ha majd megyek legközelebb, akkor csokit viszek! :D

Az a jó.

2008. nov. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia Eszter te vagy??

Remélem,hogy fennt lessz a picúr,és nagy élény lessz.....

Kati.

2008. nov. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek, remélem beválik majd a csoki, meg majd meglátjuk még mit iszom hozzá! :)

további boldog babavárást mindenkinek!

2008. nov. 26. 13:33
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem sehogyan sem akarta teljesen megmutatni az arcát, mindig befordult a "fal" felé.

Velem narancslevet itattak: annyi látszik a felvételen, hogy cuppog a bébi és nagyokat nyel! De ekkor is csak félig látszott a buksija. (Mi nem akartuk tudni a nemét, az ultrahangos látta a cunciját.)

Üdv.

2008. nov. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami édeset egyél vagy igyál! Állítólag az édes ízt nagyon szeretik. Amúgy meg szerencse kérdése! A mienk sem szereti az uh-kat, mindig nyugis, de azért egy pici mozgás van...
2008. nov. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!