Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 8 hetes terhes....

Most vagyok 8 hetes terhes. Terhességem 22 napján mellkasrötgenen voltam, félek baba károsodott. Nagyon szépen fejlödik dobbog a szíve. Szerintetek lehet, hogy nem kapott sugárzást, és nem marad vissza betegség a babánál? Vagy vettesem el?

Figyelt kérdés
Az orvosom szerint ettől még megtarthatom,mert ha kapot volna sugárzást akkor összesett volna a magzat,és meghalt volna.Mit tegyek?És,mi van ha maradandó károsodésa lett,betegen születik meg:(Peddig vártuk már őt nagyon,csak semmi jel nem volt,hogy terhess vagyok.
2008. márc. 14. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodj meg és bízz az orvosban! A 12. hétben csináltass Integrált tesztet, ami 94% pontosan kiszűri a rendellenességet. A Magzati Diagnosztikai Központban végzik 35000 Ft. 12. héten csinálnak 4d-s uh-t, amin mindent megnéznek, vért vesznek amit Londonban értékelnek ki, majd a 15. héten is vért vesznek, ezt intergrálják és megvan az eredmény. Én megcsináltattam annak ellenére, hogy nincs semmi gond. Így vagyok nyugodt! Sok szerencsét 14 hetes kismama
2008. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egészen biztos,hogy nem lett baja a babának,mert ez nagyon kis méretű sugárzás.Ha mégis aggódsz,akkor kérdezz meg egy genetikust.Ő majd megnyugtat!
2008. márc. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szijasztok!Köszönom a segicséget!Kicsit meg nyugiztam!Jó baba várást!
2008. márc. 14. 18:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!!

Épp napokban volt Ceizel Endre műsora a tv-ben ,és ő is épp azt mondta,hogy ugyan nem ajánlják, de semmiféle kéros hatása nincsen,mert olyan kis sugárzás ez hogy nem lesz semmi baj.Nagyobb adagot kapunk a mindennapokban,ózon, stb.szval ettől ne féljm bízz az orvosodban,nem lesz baj.

Boldog babavárást!

2008. márc. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szija!Köszönöm a választ,és annyíra jó,hogy pont nézzted a müsort igy meg is nyugodtam.Köszönöm a segicséget!A jó kivánságot!
2008. márc. 16. 06:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök hogy segíthettem!
2008. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!