Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veletek hogy közölte az...

Veletek hogy közölte az orvos, hogy ikreitek lesznek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Anyumnak az esetét tudom leírni :)

Mivel 10 évvel azelőtt azt mondták neki, nem lehet több gyermeke, úgy ment a dokihoz, hogy neki biztos valami hormonzavara van, mert nem jött meg, meg rosszul van, meg ilyenek. Mondta a doki, hogy ennek a hormonzavarnak dobog a szive :)

Mikor visszament pár hét múlva, meg mondta neki, hogy olyan nagyon hormonzavaros, hogy két szivecske is dobog :)


De sajnos az ikertestvérem meghalt szülés közben...

2011. okt. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

ÓÓÓ, nem akartalak elkeseríteni!!!

Ez már 21 éve történt, mostanában ritkán fordulnak elő ilyen komplikációk...


Kellemes babavárást!

2011. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocs,de ezt nem értem! 10 éve közölték és 21 vagy?
2011. okt. 9. 20:01
 4/12 anonim ***** válasza:

Bátyám 31, én 21 :)

Miután bátyám megszületett közölték vele, hogy nem lehet több gyereke, mert ő is nagyon nehezen lett meg. Volt anyumnak 6 vetélése bátyám születése előtt. Bátyám után jöttünk mi :)

2011. okt. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ugy értette h 10 évvel azelött h ő megszületett,mondták az anyukájának h nem lehet gyereke..
2011. okt. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességemnél, az első uh.6+5 naposan volt, egy petezsák, egy embrió pulzáló szivecskével, 12.héten uh. egy baba, minden rendben volt vele, 16.héten afp érték nem volt jó, be voltunk szarva túl magas lett, menni kellett genetikára, és ultrahangra, na akkor ájultam el majdnem, ott közölte a szonográfus, hogy érthető az afp érték hisz két baba van, mai napig nem értem miért nem látták már a 12.hetes uh-on.
2011. okt. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

8 hetes terhes voltam, amikor elmentünk az első uh-ra. Ott még semmit sem mondtak, bár lelkem mélyén valahogy úgy éreztem, hogy kicsit többen vagyunk, mint mi azt gondoljuk.


12. heti uh-n a dokim bejött és elkezdett vizsgálni. Először nézte a monitort, erősen koncentrált, majd elkezdett számolni. Nem igazán értettük, hogy miről beszél :))

Megkérdezte, hogy hány gyereket szeretnénk, mennyit terveztünk összesen?! Azt válaszoltuk, hogy egyenlőre egyet, de lehet, hogy két babánk lesz 2 év korkülönbséggel.

Elkezdett nevetni és azt mondta, hogy max. pár perc különbséget tud ígérni a három gyermekünk között.


Én azt hittem, hogy sokkot kapok. 4× kérdeztem rá, hogy biztos három-e?! Ő váltig állította, hogy igen!


Végül épp, hogy 8 hónap és császár lett a vége.

Mai napig nem tudom eléggé meghálálni az orvosomnak azt a kedvességet, amit terhesgondozáskor kaptam tőle!

2011. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Nekem inszeminációm volt, nem jött meg, a teszt pozitív lett. Mentem ultrahangra, erre közli a doki, hogy "Hááát ez nem egy gyerek"... Na mondom tök jó csak hormonzavarom van azért lett + a teszt. Aztán mondta, hogy itt bizony hárman vannak :)) De a végén csak egy baba maradt.

37 hetes kismama

2011. okt. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
6 hetesen mentem uh-ra. Akkor mondja a doki, hogy ezt meg kell néznie hüvelyi uh-val is. Kérdeztem, hogy miért, baj van? Erre azt válaszolta, hogy nem tudja, hogy baj-e, de itt kettő baba van. 13 évesek már a fiaim.
2011. okt. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
07:41! Észleltél valamit amikor a kettő babád "elment"?
2011. okt. 10. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!