Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikos kismamik! Nektek...

Lombikos kismamik! Nektek milyen drága gyógyszeretek volt a stimulálásnál? Nem vet minket fel a pénz, így meg kell gondolnunk, hogy a drágábbat válasszuk e?

Figyelt kérdés
Ti mit kaptatok? a 60-70.000-et vagy a 120.000. Doki szerint u.azt tudja mindkettő, de akkor miért duplája a drágább ?
2010. máj. 19. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia

nekünk 70eft volt. sote I-re jártam. 13 tüsző érett meg. 12 termékenyült meg és lett életképes. szerintem azért beszéld meg az orvossal hogy mi a különbség. lehet, hogy csak a tb támogatás más rajta. egyébként nekünk nem mondta az ottani prof. hogy van több fajta. ezt írta fel receptre és kész. de járj utána, ha lehet adj meg minél jobb, több lehetőséget. drukkolok!!!

2010. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Helló! Nekem 90 körül volt Pécsen.Alternatíva nekem sem volt,hanem egyben kaptam meg az összes receptet.


Üdv! 40 hetes km

2010. máj. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Nekem 10 ből 10 termékenyült meg. 2őt ültettek be,1 maradt,akit reményeim szerint szombaton szülök meg:-)

2010. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!