Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 8. hetes vagyok, egyszer...

Kb 8. hetes vagyok, egyszer voltam iszonyu rosszul, napokig emelyegtem, mindentol hanyingerem volt, elmult, ez normalis?

Figyelt kérdés
megfigyeltem ha nagyon felidegesitem magam,vagy ha fardtabb vagyok akkor van hanyingerem..de amugy semmi...szerencsem van?
2008. márc. 14. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyrészt szerencséd van, másrészt meg normális! Én 8 hetes vagyok és egyáltalán nem vagyok rosszul, sőt mindig beteges voltam és ilyen jól még sosoem éreztem magam, mint most terhesen. Van ilyen is és ez is normális. Elsősorban ne idegeskedj, mert csak magadat bünteted, meg a babát! Amióta terhes vagyok kevesebbet idegeskedek, mert mindig eszenbe jut a baba és nem hagyom magam bosszantani. Senki ne képzelje azt, hogy hagyom magam idegesíteni! Mindenki tehet egy szivességet! Szerintem állj meg egy kicsit és értékeld át a helyzetet, és meglátod mennyivel jobb lesz!! Mindig minden megoldódik te csak ne mérgelődj és pihenj minél többet!

2008. márc. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is csak egyszer volt pokoli rosszullétem,vagyis kétszer,az elsőnél vettem egy tesztet,a másodiknál kitartott egy hétog,de aztán hamar elmúlt.A fáradtság ellen meg annyit tehetsz,hogy megpróbálsz minél többet aludni.Az idegesség amúgy sem tesz jót.Később majd a hasad fog keményedni tőle,úgyhogy relax!Én rájöttem,hogy egy kismama sosem késik el sehonannan,mindig pont akkor érkezik,amikor kell.Ezt már kezdik megszokni a körülöttem élők is,pedig általában szoros a napirendem,de már 30hetesen had ne érdekeljen:)
2008. márc. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!