Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesen már érezhetem...

5 hetes terhesen már érezhetem a méhszalagok nyúlását?

Figyelt kérdés
néha olyan gyenge menstruációs fájdalmakhoz hasonlóérzésem van.Tényleg jó rá a MagneB6?!Az miben segít?!Az egyik kismama ismerősünktől azt halottam hogy ha eltudom viselni ezt a pici fájdalmat felesleges..mert nem jó amúgy semmire:)Még szép hogy eltudom viselni!Vettem Eurovit folsavat,elkezdjem már szedni?!
2010. júl. 19. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem elég erős görcseim voltak, ez normális! Nem szedtem magne B6-ot csak kismama vitamint, abban is van magnézium, szerintem nem kell több. Kezd el szedni a folsavat minél előbb! Az kell a baba fejlődéséhez.
2010. júl. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben:)Köszi:)
2010. júl. 19. 12:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Folsavat vagy olyan terhes vitamint amiben magas folsav van azt szeddjed rendesen naponta.


Magnézium a görcöskre van, késöbb a lábikra görcs miatt is szedni kell, nekem az elején a doki felírta mert véreztem, most meg állandóan keményedek azért kell szednem.

2010. júl. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is állandóan gyenge, menszesz szerű görcseim voltak, most vagyok hét hetes, de szerencsére, csak néha jönnek már elő, nem hosszú időre. Eleinte én is megijedtem, hogy nem normális, de szerintem az. Ha nem iszonyúan görcsölsz, és nem vérzel, akkor nincs semmi baj. Szerintem direkt erre ne szedjél semmit. Inkább szedjél terhes vitamint. Én is csak azt szedek, Femibiont, abban jó sok a folsav, és egyből felszívódik.
2010. júl. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Normális már a legelején. De ha nem nagyon borzasztó, akkor szerintem se szedd még a MgB6-ot, mert később biztosan kell majd, ha keményedsz stb. És a Mg-ból is van egy napi adag, amit nem javasolt túllépni és ha már most elkezded a végén nem tudják majd hova emelni az adagot.
2010. júl. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!