Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet az, ha a 12. heti...

Baj lehet az, ha a 12. heti UH-on a hólyagtelítődés nem látszódik?

Figyelt kérdés
Ma voltam UH-on és ezt mondta a doki,de nem fűzött hozzá semmit.Akkor nem baj?
2011. okt. 12. 17:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

És még ennyit hozzá füznék internetröl másolom be:

12. hét:

Magzat: Hossza 80 mm, súlya 15 gramm

Az agya intenzíven tovább fejlődött. Szervezete már tud vizeletet kiválasztani, melyet a magzatvízbe ürít. Ultrahang vizsgálaton ez már látható és az is,hogy mozgatja a végtagjait. A szeme még csukva marad egy ideig, míg a retina teljesen kifejlődik.

2011. okt. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,én is úgy tudom,hogy a baba hólyagját nézik.De akkor nincs probléma,megnyugodtam!
2011. okt. 13. 13:35
 13/17 anonim ***** válasza:

6.válaszoló vagyok.

Annak a kedves butácska válaszolónak üzenem aki mindenkit "letizennyolcévesezett", hogy 30 éves vagyok és a második gyerekemet várom. Inkább maradj csendben és ne nevettesd ki magad ha ennyire nem tudod mi újság van! Szerinted egy terhességi ultrahangon az anyuka húgyhólyagját nézegetik, hogy vajon anyukának kell-e pisilni vagy nem pisilni?? :) Nekem van egy szonográfus rokonom és Ő is jót virult ezen. Köszi, hogy felvidítottál. :O 12 hetesen már réges régen van húgyhólyagja a babának, azt nézik természetesen mert abból ki lehet szúrni, hogy működik-e a vese pl. Nekem a 12hetes genetikai uh-n mindkét gyerekem nemét is megmondták (pedig az egyik lány a másik fiú) mert már azt is látni lehet.

2011. okt. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 krisztina24 ***** válasza:

Sziasztok!


A baba hólyagját nézik, a mamáét minek is néznék, a 12.hetes első genetikai uh-on??? :-)))))

Nálunk a doktornő mutatta is, hogy ott a teli hólyagja a picinek. :)

2011. okt. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
De akkor most biztos nem baj,hogy nem volt telítődve?
2011. okt. 14. 10:21
 16/17 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem baj ha üres volt azt jelenti hogy működik, vagyis kiürítette ha tele van és nem ürül vagy csak félig az már baj.De nyugi olvass utána írd be a keresőben azt hogy hólyagtelítődés nem látható és nézd meg hány kismamának írták ezt.
2011. okt. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 krisztina24 ***** válasza:

Szia!


Semmi baj,az jó jel, ha űriti!!!! Minden rendben. :-)

Nálunk sem volt baj azzal,amikor teli volt, valószínű utána pisilt :)

2011. okt. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!