Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől szögletes a hasam? 38-39hkm

Mitől szögletes a hasam? 38-39hkm

Figyelt kérdés
Október 23-ra vagyok kiírva. Már volt harántban is, jó pozícióban is a törpe fejjel lefelé, de még mindig mozog. Sokszor azt veszem észre, hogy szó szerint szögletes a hasam, a köldököm felett, mintha egy dobozt raktak volna belém. Ilyenkor mit csinál, hogy fordul? Igazán befészkelhetné már magát, sokszor szokott feszíteni a medencém.
2011. okt. 13. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Éppen ezt akartam megkérdezni én is! 37 hetes vagyok, de már legalább egy hete azzal szórakozik, hogy úgy helyezi magát, hogy kockának tűnik a hasam. Pedig már be van fordulva, szerintem egy-két napja elkezdte befészkelni magát fejjel is a megfelelő helyre, mert már nem igazán tudom összezárni a lábaim, annyira feszít a szeméremcsontom, farcsontom, és a combcsontjaim.

Elképzelésem sincs, hogyan tudja kockává rodeózni a pocakom, de én is kíváncsi volnék a válaszra. :)

2011. okt. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem a fájásoknál volt kocka a hasam, egyszer nst-ről haza se akartak engedni, mondván hogy mindjárt szülők. (hát nem szültem, nekem "természetes" volt). Ilyenkor nem éreztek fájásokat? Készülődik a szülés.
2011. okt. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Én érzek fájásokat, de azok messze nem jóslók, hanem az az "édes gyerekem, vidd arrébb a popsid a bordám alól, mert menten kettérepedek!" - típusú fájdalom.
2011. okt. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
van aki jóslónak van aki sima fájásoknak hívja. De akkor biztos, hogy neked is attól kockásodik. Fogd meg ilyenkor milyen kemény is (főleg azért, hogy később fel tudd idézni majd) ilyenkor ha mély levegőt veszel segít. Hamarabb elmúlik.
2011. okt. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bennem is egy nagy kocka volt ma :) 36 km
2011. okt. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem is fáj ilyenkor, de simán kibírható. A medencei feszülés ennél ezerszer rosszabb, legalábbis nekem.

Ilyenkor kicsit megmasszírozom a hasam ott, ahol a "kocka" teteje van, és arrébb megy és a fájás is elmúlik.

2011. okt. 13. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!