Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességkor teljesen kerek a...

Terhességkor teljesen kerek a nők hasa, vagy van úgymond "húrkás" hasa?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Alkat kérdése. Vékony nőké teljesen kerek, kicsit testesebbeknél alul lehet hurka. Ismertem olyan erősen túlsúlyos kismamát akinek a kerek terhes pocija alatt lógott a hájacskája. Nevetve mutatta, felöltözve amúgy nem látszott. De ehhez nagyon sok plusz kiló kell.
2011. okt. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát az enyém nem volt hurkás, olyan volt mintha lenyeltem volna egy nagy strandlabdát.
2011. okt. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy túlsúlynál lehet hurkás. Normál esetben nem
2011. okt. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kerria ***** válasza:
100%
Én kicsit vagyok duci, de egybefüggő, kerek pocim van
2011. okt. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha erosebb tulsuly van, akkor siman loghat az aljan a haj ugyanugy.

Kevesebb tulsulynal csak a tapintas mas es vekonyabb kismama pocakjahoz kepest.

A vekony kismama pocakja tenyleg olyan, mint a kokemenyre fujt gumilabda, max a bort lehet rajta megcsipni, talan meg azt sem.

Egy nem vekony, de nem is erosen tulsulyos, csak siman molettebb no terhespocakja szinten gombolyu, de kevesbe feszes, erezni lehet tapintasra azert, hogy van vedoreteg is.

2011. okt. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2011. okt. 15. 19:27
 7/7 Atroposz ***** válasza:
Szia én molett kismama vagyok nem szörnyű a hasam nem hurkás csak nem olyan kemény mint ha vékonyabb lennék.Amúgy pólóban simán látszik ,hogy nem hájas hanem gömbölyű hasam.Egy hájas has és kismama has különbözik egymással.Bár már láttam egy nagyon elhízott nőt akiről nem mondtam volna meg hogy kb 1 hete van hátra mert a lába közé is lelógott a hasa,bár inkább háj ,hurkák annak semmi gömbölyűsége nem volt a gyerek simán elveszett benne.
2011. okt. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!