Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet velem? Kérek minden...

Mi lehet velem? Kérek minden kismamát hogy nyugtasson meg!

Figyelt kérdés

10 hetes terhes vagyok és semmien rosszullét nem kísér! Ez mitől lehet? Azt szokták erre mondani hogy kisfiút vár akinek nincs rosszulléte!

Ti mit gondoltok?


2011. okt. 25. 11:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Az első gyerkőcömnél nekem a 10. hét körül kezdtek jönni a hányingerek, és kislány lett. Egyébként az egész terhesség panaszmentes, tünetmentes volt, a hányinger is két- három héten belül elmúlt.

Nyugi! Sok boldogságot!

2011. okt. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Soha nem voltam rosszul, lányom lett.

Megnyugtatlak, ha kéred, ez nem jelent semmit, inkább csak örülj neki. A neme pedig nem ettől függ, és nem is a többi babonától. :)

A hiedelmeknek se higgy, nem baj, ha nincs terhes tüneted. Ja, és később még előjöhet ez vagy az tünetként (pl. orrvérzés, aranyér, savas érzés a gyomorban, vizesedés...).

2011. okt. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Én a helyedben örülnék neki,hogy nem vagyok rosszul!:)

Én iszonyat szenvedek amióta csak megtudtam hogy jön a baba.Most 34 hetes vagyok,de szigorú ágynyugalomra fogtak a dokik mert nemrég jöttem haza visszatartásról a kórházból.

5 hetes voltam mikor jelentkeztek a rosszullétek,egészen a 18 hétig.Aztán a 20 héttől pedig a keményedések görcsök..

kisfiam lesz,úgyhogy azt hogy akkor nem vagy rosszul ha kisfiút vársz megcáfolom!:)

Boldog,gondtalan babavárást!:)


34+2 hkm

2011. okt. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nekem kb a 9-10 héten kezdődtek a rosszullétek és a hányás 3 hónapig végig megvolt.

Ezt csak azért írom mert kisfiam lesz!

Szóval ez semmit nem alapoz meg!

21hkm

2011. okt. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
5 gyereket szültem, és soha nem volt semmilyen terhességi tünetem. Gyakorlatilag fel sem tűnt, amíg nem kezdett el nőni a hasam és mocorogni a baba. Egy tünet mégis volt: néhány hétig gyakrabban jártam pisilni:)
2011. okt. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
szia! Nekem van egy kislányom vele nem nagyon voltam rosszul, inkább sokat aludtam, meg reggelente nagyon éhes voltam, és van egy kisfiam is, na hát vele talán a 4. héttől hánytam a 25. hétig, de nem csak hébe hóba, hanem naponta többször és minden nap. Szóval én cáfolom hogy ha nem vagy rosszul fiad lesz! Inkább örülj hogy nem gyötör a sok kellemetlen tünet:))) És pár hét és megtudhatod, hogy fiú vagy lány a babád:)
2011. okt. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, és nektek és boldog baba várást, és jó egézséget!
2011. okt. 25. 12:03
 8/19 anonim ***** válasza:
Nejemmel ugyan ez volt amikor terhes volt, lányunk született :) Ne aggódj emiatt, ha nagyon nyugtalanít a dolog akkor kérdezd meg a nőgyógyászodat.
2011. okt. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A lányommal egyetlen hányingerem sem volt, viszont amikor egyszerre két fiúval voltam terhes a 8. héttől félidőig hánytam. Ennyit az általánosításokról. :-)
2011. okt. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmilyen tünetem a terhességem alatt. Soha nem volt hányingerem, nem voltam fáradékony, nem kívántam furcsa ételeket, semmi ilyesmi. Egyébként fiam lett. :D :D
2011. okt. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!