Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiatal kismamák, anyukák!...

Csak1csajszi kérdése:

Fiatal kismamák, anyukák! Hány évesen estetek teherbe, mi volt az első gondolatotok, és a szüleitek/párod szülei/ismerősök mit szóltak hozzá?

Figyelt kérdés
Nem vagyok terhes,csak kíváncsi! :)
2011. okt. 14. 00:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen szültem az elsőt, most 27 vagyok és jön a második baba. Terveztük, és nagyon örültünk hogy sikerült, első baba elsőre, most 3 hónapban, szóval szerencsésnek mondhatom magam legalábbis eddig, remélem minden rendben lesz. Szülők is nagyon örültek és örülnek most is csak teli vannak aggodalommal ahogy én is, de ez természetes.
2011. okt. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%
Én 32 éves vagyok és első babámat várom fél évig próbálkoztunk mindenki nagyon várta a családban és mindenki nagyon örült neki,és nem érzem hogy "öreg kismama" lennék,első gondolatom az volt végre ott a két csík gyorsan kell még egy teszt.
2011. okt. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

22 voltam mikor teherbe estem nem terveztük de nagyon örültünk.

Most a másodikat terveztük 25 vagyok és 14 hetes kismami.

2011. okt. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
21 éves vagyok és a 38 héten járok.Régóta szerettem volna babát, de míg nagyon akartam addig nem jött össze.Utána új munkahely stb...nem is számítottam rá, teherbe estem:)De nagyon boldog vagyok.
2011. okt. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
1 évesen estem teherbe. Mikor elmondtam a páromnak, akivel már akkor 3 éve együtt voltunk, azt mondta, kirugja belőlem. Azonnal szakitottam vele. Szüleim nagyon örültek, suli miatt aggódtak, de befejeztem magántanulóként a baba mellett. Soha meg sem fordult a fejemben, hogy elvetessem a babámat. Most 5 éves, apja még nem látta!! Nem is kell, hogy lássa, hisz azóta megtaláltam a boldogságot egy másik férfi mellett, akit lányom apának hiv, és most uton van a kistesó. Ma vagyok 25 éves, és 9 hetes!!
2011. okt. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. 19 évesen estem teherbe.. bocs..:))
2011. okt. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
80%

Utolsónak! Boldog születésnapot és büszke lehetsz magadra. Gratulálok!!!

2 hónapos Kisherceg anyukája

2011. okt. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :-) Utolsó,boldog születésnapot és babavárást!! :))) Én 19 éves vagyok,én is örülnék egy babának,párom még nem akar,meg szülők se örülnének,még suliba járok és párom is,persze mellette dolgozik :) Sok örömet mindenkinek! :-)
2011. okt. 14. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!