Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen pakoltátok be a...

Hány hetesen pakoltátok be a kórházi pakkotok? Benne volt az is amiben a babát hazahozzátok majd?

Figyelt kérdés

+ kérdések: milyen pelenkamárka, milyen popsitörlőmárka jött be nektek a legjobban? Szükséges a babahajkefe?

Most kezdenék bevásárolni ilyen dolgokat. 29 hetes km.


2011. okt. 14. 12:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én is tettem pelenkát a picikémnek, meg popsitörlőt és bepanthent is. 37 hetes kismami.
2011. okt. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor lassan én is elkezdek bepakolni...

2011. okt. 14. 13:56
 13/14 anonim ***** válasza:

szia! Az első babánál 37 hetesen pakoltam össze. Babahajkefe nem kellett, a mai napig kevés rövid haja van a fiamnak. Pelusból már nem emlékszem, milyen márkát vittem, egy kis csomaggal, majd anyósom vett pamperst neki, azóta azt használjuk. Popsitörlőből mi a Reálos saját márkát használjuk, az a legolcsóbb, ami mifelénk van, nem fogok egy vagyont fizetni egy csomag nedves kendőért!


A lányomhoz most eleve pamperst fogunk venni. Most a fiam pelusához kaptunk ajándékba egy csomag Pampers popsitörlőt, azt félretettem a lányomnak. Babahajkefénk még nincs, addig nem is veszek, míg nem látom, hogy milyen lesz a kis hajacskája.


A hazahozós ruhákat mindkét esetben itthon csomagoltam/om össze, és apa hozza be hazajövetel előtti nap.

2011. okt. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

37 hetesen pakoltam össze a korházi cuccomat, babának akkor nem kellett vinnem semmit. Amibe hazahoztuk azt előre elkészítettem a férjemnek, jobb ha nem ő pakol. :-)

Libero+ Johnsons törlő. Kaptunk Pamperst ajándékba, de kipattogott tőle. Jó babavárást!

2011. okt. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!