Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Délelőtt a terhességem alatt...

Délelőtt a terhességem alatt először lettem olyan rosszul (elszédültem, lesápadtam, leizzadtam), hogy le kellett ülnöm. Ilyen egy terhesség alatt jelentkező szédülés vagy csak azért volt, mert nem reggeliztem?

Figyelt kérdés
Nekem nem voltak rosszulléteim,és nagyon megijedtem.Ma 11 óráig nem tudtam reggelizni,pedig mindig szoktam.Ha nincs itthon a párom,nem tudom mi lett volna.Köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 1. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én akkor voltam igy amikor nagyon leesett a vérnyomásom. Napi 1-2 3:1-ben megiszom, és teljesen jól vagyok. remélem jobban leszel. minden jót 39hetes kismama
2009. máj. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A nem evesre a terhesseg alatt lettem erzekeny... azota probalok odafigyelni es ezt javaslom neked is ,hogy mindig legyen nalad valami kis csoki vagy keksz es innivalo!Utcan rosszabbul jartal volna.Az ehseget nem mindig erzem,viszont amint elkezdek remegni...mar tudom hogy ez az elojele.Kitaratas es boldog babavarast!

35+1 hetes

2009. máj. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem pont ellenkezoleg, amikor magas a vérnyomásom, akkor szoktam rosszul leni. Mérd mg esetleg nem-e azzal van a gond. Ugyanúgy lehet attol is, hogy nem ettél, mert ha nem is korog a gyomrod, a szervezet attol még reagálhat. Inni iszol eleget?
2009. máj. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia nem tudom hány hetes vagy de nagyon gyakran voltam igy a terhességem 26, hetéig!Volt hogy el is estem többször is!Friss levegő séta és ha lent van a vérnyomásod akkor külön jó lenne a séta!Nekem a dokim azt mondta hogy ez együtt járhat a terhességgel!
2009. máj. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ha leesik a cukorszint vagy a vérnyomás,az jár ilyen tünetekkel.Mindig fogyassz reggelire egy kis kekszet vagy valami kaját,hogy legközelebb ne járhass igy!És legyen nálad mindig szőlőcukor,mert 1-2 szem segit ilyen esetekben!Jó egészséget,boldog babavárást!
2009. máj. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam igy párszor. Megszédültem forróság öntött el és majdnem elájultam. Legyen nálad víz meg csoki mindíg. Ha otthon voltam akkor meg gyorsan lefeküdtem és vizet ittam. Hamar el szokott múlni. Enni viszont egyél rendesen. Friss levegő is jót tesz.
2009. máj. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem picit alacsonyabb a vérnyomásom az átlagnál, én leestem az elején egyszer a lépcsőn és kiment a bokám, 2 hétig pihentetnem kellett.


Azóta tudom, mennyire fontos, hogy reggelizzek, ha mást nem is, legalább egy szelet kalácsot vajjal. Nagyon nehéz volt átállni, azelőtt sosem reggeliztem, de most már kénytelen vagyok napi 5x étkezni, mert a gyomromba sem fér, csak pici kaja viszont nem jó, ha a vércukrom leesik, mert éhezem és még a vérnyomásom is lent van.


Amúgy nekem a reggeli kávé után 100/56, nem vész, de a kávé kell, sokat számít. Jó, ha beszerzel kis szőlőcukrot, lehet nálad egy banán és víz, főleg most, hogy jön a nyár. Később jobb lesz.


Boldog babavárást!

2009. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, megnyugodtam és most már oda fogok figyelni a leírtakra!Mindenkinek nagyon boldog babavárást!!!!
2009. máj. 3. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!