Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menyi idősen látszódott, a...

Menyi idősen látszódott, a pocitok?

Figyelt kérdés

Én 165 cm magas vagyok és 72 kg! 12 hetes!

Nem bántás képen de csak az írjon aki ilyen test alkat volt!


2011. okt. 16. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mar 8 hetesen is nagyon latszott a masodik babaval, igaz az elso is nagyon koran latszott, 5 honaposan mar akkora volt, hogy a kollegaim mind mondtak, hogy ekkora pocakkal masok mar szulni mennek. Most 16 hetesen akkora, hogy a parom azt mondta az elso babaval 5 honaposan sem voltam ekkora, ez van... Mikor kerdezik hogy tudjuk-e kisfiu vagy kislany mindig mondom, hogy meg nem, erre altalaban azt kerdezik hogy nem is akarjuk tudni, en meg mindig mondom, hogy de igen csak meg tul koran van hogy megtudjuk, mindig hitetlenkednek a kerdezok, hogy meg csak ennyi idos es mar ekkora a pocakom. ja es nem ikrek. Igaz en nem vagyok meg 72 kg, de 10 cm-vel alacsonyabb vagyok, ugyhogy testalkatra hasonloak lehetunk, csak en kissebben. Boldog babavarast!
2011. okt. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem sokkal voltak másabbak a paramétereim első babánál, 67kg, 168cm.18 hetes voltam, amikor már észrevették mások is és rákérdeztek, de én 16 hetes éreztem, hogy kezd nőni a pocakom.Most a másodiknál 13 hetes, már akkora, mint elsőnél 18 hetes volt.
2011. okt. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kerria ***** válasza:
100%
160 cm magas, 68 kg, így kezdtem a terhességet (ducinak minősítem magam), és az 5. hónaptól kezdett el látszódni a hasam, de akkor is csak úgy, mintha 2-3 hete tartana a Karácsony, és mindennap dugig ettem volna magam... a 6. hónaptól azonban már egyértelművé vált, most itt a 7. hónap közepén megoszlanak a vélemények, valaki szerint nagy a hasam, de többek szerint normális méretű. :) Plusz 8-9 kg- nál járok most.
2011. okt. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia, én 163cm magas vagyok és 80 kg. a 16. héttől kezdett nőni a pocim, de azt is csak én vettem még észre. Alapból mindig hasas voltam, most is van egy kis fedő császárszalonnám. most 17 hetes vagyok.
2011. okt. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, ugyanezek a méreteim, 16 hetes vagyok, kb. 2 hete aki nagyon akarja, észreveszi,hogy terhes vagyok.
2011. okt. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!