Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól látszódott a pocitok?

Mikortól látszódott a pocitok?

Figyelt kérdés

16 hetes vagyok de alig van még pocim...ez normális?

vagy azért lehet mer kicsit husis vagyok?


2011. aug. 25. 08:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én sem vagyok nagyon sovány, de nekem már kezd látszódni. 11 hetes vagyok most.
2011. aug. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt ne aggódj,ha rendesen fejlődik a baba.Kinek előbb-kinek később látszik.Alkattól is függ,magzatvíztől stb...

Minden jót!



4 gyerkőc anyukája

2011. aug. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem körülbelül a 20. héttől, legalábbis akörül vettem észre, hogy minden furán áll rajtam.
2011. aug. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is elég telt vagyok... főleg most a 39. hét végén :)

De a lényeg, hogy kb. 20-22 hétig simán letagadhattam, hogy babát várok. Teljesen egyértelmű babás pocakom csak olyan 25-26 héttől kezdett lenni. A baba teljesen egészséges, csak engem zavart, hogy mindig megjegyezték nincs is hasam.

2011. aug. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát engem is ez zavart meg meg voltam ijedve.köszike mindenkinek :D
2011. aug. 25. 09:12
 6/15 anonim ***** válasza:
Én 6 hetes vagyok, de úgy fel vagyok puffadva, hogy már van hasam:(
2011. aug. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
szia nekem már látszodik, észreveszik, meg is dicsérik, 12 hetes vagyok, és alacsony meg vékony, csupán 150 cm, dokim szerint foleg azért, de orulok nagyol, elso terhessegem is hamar látszodott, ugyanolyan soványan kezdtem mint a mostanit
2011. aug. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

09:06-os vagyok.

Majd amikor nagy lesz a pocakod, akkor már nem bánod annyira, hogy az elején könnyen tudtál mozogni. De ezt most tuti nem tudod elképzelni. Én is így voltam. Írtam már nagyon zavart, hogy "beszóltak", néha sírdogáltam is miatta. Sőt egy barátnőm megjegyezte, hogy reméli neki hamarabb fog látszani, mert ez így gáz. Az is nagyon rossz volt. Tarts ki jó 1 hónap múlva már tuti látványos lesz! És nem ez a lényeg, hanem a baba.

(Mindjárt szülök... legalábbis remélem, és most még szinte megkönnyezem, hogy milyen rosszul érezheted magad, mert visszagondolva tényleg kellemetlen volt).

Bocsi, h. ilyen sokat írok.

2011. aug. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem baj köszike :)aranyos vagy nagyon :)
2011. aug. 25. 09:37
 10/15 anonim ***** válasza:
ez nagyon sok mindentol fugg, milyen most es milyen lesz kesobb a pocid merete. Ez nem fogja meghatarozni a babad sulyat. Peldaul nalam a 20 hetig semmi sem latszott, azutan meg mintha jol laktam volna, csak annyi. :)Kb a 25 hettol kezdett latszodni, amikor mar nem tudtam letagadni.(Nem is akartam:))) Most vagyok 33 hetes, de a pocim nem nagy meg most sem viszont a meretek alapjan minden rendben. Boldog babavarast:)
2011. aug. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!