Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A második babánál átl. Mennyiv...

A második babánál átl. Mennyivel elöbb éreztétek hogy mocorog? ÉS mennyivel elöbb látszódott a pocitok?

Figyelt kérdés

Második babámat várom, most 13 hetes vagyok tudom még korai lenne,de már alig várom hogy érezzem hogy mocorog.A kisfiamnál most néztem meg 19 hetesen éreztem először hogy rugdos,és kb. 20-21 hetesen már látszott hogy terhes pocim van.Ez főleg azért volt mert testesebb vagyok.

Előre is köyzönöm a válaszokat.


2010. febr. 26. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Én a 17-18. hét körül éreztem hogy mocorog,de akkor még csak ritkán.A pocakon a ezzel a babóval kisebb mint az elsővel,meg is voltam ijedve de most a 31.héten bizony már igen csak nagyra nőtt.A jövőhéten megyek uh-ra remélem minden rendbe lesz.Ja és én is elég testes vagyok mondhatni inkább kövér.Boldog babavárást.
2010. febr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is kisit erősebb testalkat vagyok/voltam:) De azért nem kövér..nekem is az első babámmal olyan 22 hetesen látszott hogy na ez már babás poci nem csak szimplán meghíztam:)

A fiamat a 17-18 hét környékén éreztem mozogni, és eleinte semmi se látszott a pociból.

A lányomat 16 hetesen már éreztem (mondjuk ő egész terhesség alatt sokkal élénkebb volt, majd kirúgta a ház oldalát sokszor:)) és 14 hetes körül ugrásszerűen nőtt a pocim egy nagyot, onnantól mindenki látta h terhes vagyok.

Aztán olyan 17-20 hetesen stagnált egy mérettel, majd megint ugrásszerüen nőtt. A végére nem lett azért olyan nagy mint a fiammal volt mégse, pedig a lány jó egy kilóval nehezebbre sikeredett:)

2010. febr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az 1.babámmal szinte 6,5-7.hónapig nem is vették észre a beavatatlanok,hogy babát várok.Olyan 17+4hetes volt,mikor éreztem először mozogni.

a 2.babámat +5-6kiló felesleggel kezdtem,így már nagyon hamar terhesen feszes lett a "hájam".Őt esküsöm,12+5hetesen már éreztem,de hagytam magam lebeszélni,mert mindenki azt mondta tuti nem őt érzem.Pedig általában hanyatt fekve érződött a bizonytalan mocorgás.

Hivatalosan pont egy héttel korábbra tehető,16+4hetesre az 1.határozott rúgás.

Most 27+4hetes vagyok,és nagyon nagy a hasam.Majdnem olyan,mint az 1.vel a 7hónap elején.

Viszont egy hete voltunk 4D-s UH-on,és ott már most 1096grammra becsülték :-)))

2010. febr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!