Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák. Ilyen halvány...

Kismamák. Ilyen halvány teszttel megmaradhat a babóm? Kép lent.

Figyelt kérdés

Tegnap kellett volna megjönnie, de nem jött meg és csináltam tesztet többet is de nagyon halványnak találom.

[link]


2011. okt. 17. 10:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem felesleges. Tud felírni terhességtámogató gyógyszert, amit vetélés után fel is szoktak, pl. utrogestan, és időbe el kell kezdeni szedni. Én is mentem azonnal szinte pozitív teszt után, mondjuk érthető hogy ilyen nem jut eszébe annak, akinek még nem volt vetélése...
2011. okt. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Igen én is azért megyek mert már volt vetélésem és akkor már későn lett felírva a duphaston.Én azt szedtem mert az utrogestántól rosszul voltam.

És igen lehet hogy még nagyon semmit nem fog látni mert még elég korai a dolog, de legalább így kaphatom a gyógyszert.

2011. okt. 17. 12:37
 13/16 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy a progeszteron hiánytól van a vetélés. Ha viszont ennek a zavaráról van szó, akkor már teherbeesés ELŐTT el kell kezdeni kezelni és normális doki el is szokta, amellett, hogy ellenőrzi a hormonszinteket. Érdemes egy kicsit Czeizel Endrét is meghallgatni erről a témáról.

Persze nem lebeszélni akarlak a gyógyszerről, csak ki vagyok akadva milyen felelőtlen dokik vannak.

2011. okt. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!:)boldog baba várást!
2011. okt. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!Remélem hogy nem lesz gond.
2011. okt. 17. 13:37
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem olyan halvány ez a teszt, főleg így az elején ettől a teszttől erősebbet nem is érdemes várni!
2011. okt. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!