Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki túl hordta a bébit az...

Aki túl hordta a bébit az hány napot húzott rá, és, hogy indult be nála a szülés?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

10 napot, másnap már inditották volna kórházban:) de szerencsére addig hajnalban meggondolta magát a kis lusti és elindult magától.

Nekem semmi előjele nem volt, aznap délelőtt voltam amnioszkópián teljesen zárt volt a méhszáj és tiszta magzatvíz volt.

Fájások, semmi jóslók se voltak. Egyszercsak beindultak hajnalban a fájások és nagyon hamar nagyon felerősödtek. De ennek örömére nagyon gyorsan meg is lett a baba:)

Én nem lépcsőztem és nem is szexeltem előtte:) Semmi ilyen praktikát nem vetettünk be.

2009. máj. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én csak 2 nappal hordtam túl, meggyőződésem, hogy az amnioszkópia indította be, de lehet, hogy magától is beindult volna, nekem fályásokkal indult, a magzatvíz nem folyt el, így burkotrepesztettek a kórházban.


7 hós ksilány anyukája

2009. máj. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 napot nyomtam rá. Magától indult be éjjel, de csak gyenge fájásokkal. Onnan jöttem rá, hogy az, hogy elment a nyákdugóm reggel.Nem folyt el a vizem, hanem amikor a doki vizsgált, akkor az ujjával átrepesztette a burkot.

De előtte lévő nap én még végig gyalogoltam a várost.

Aznap pedig még reggel fájásokkal csináltattam személyigazolványt.

2009. máj. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 4 napot húztam rá, aztán végül spontán beindult, és minden jól alakult!

2009. máj. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2 napot.

Csordogált a víz, rá pár órára lettek fájásaim is.

18 óra vajúdás után végül megcsászároztak.

2009. máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bendzso ***** válasza:
én is tíz nappal túlhordtam a babámat, előző nap azt mondta a doktor bácsi, h hajnalban menjek be és megindítja a szülést. ettől úgy megijedtem/megijedtünk, h az éjjszaka közepén szépen megindultak a fájások. mire beértünk a kórházba,már tökéletes volt minden és csak meg kellett születni a törpének. igaz ugyan, h kellett burkot repeszteni, de onnantól számítva egy óra múlva már a karjaimban is volt a kisfiam :)
2009. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én mindkét terhességemmel 2 héttel tulmentem a kiirt időn! Az első hét végén befektetett a doki a korházba hátha kedvet kapok, de nem igy lett, aztán köv hét végén meginditotta! Az első 6, a második 4 óra alatt lett igy meg!
2009. máj. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

13 napot hordtam túl a kisfiamat. Nem voltak sem has keményedéseim sem jósló fájásaim. Méhszáj 12 magzatvíz vizsgálat után is még mindig 3111. 1 hete már bennt feküdtem a kórházban, másnap reggel 7-kor lett volna jelenésem a szülőszobán. De még aznap NST vizsgálat alatt a baba szívhangja leesett, így azonnal áttoltak a műtőbe császárra.

2009. máj. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!