Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császármetszés után 6 hónappal...

Császármetszés után 6 hónappal kiderült, hogy jön a kistestvér?

Figyelt kérdés
Bár nem volt tervezve, de nem bánom. Az egyetlen amitől megijedtem, hogy csak pár hónapja volt a császármetszés. Nagyon félek, okozhat e gondot? Leírnátok a tapaszatalataitokat? (Persze tudom, majd az orvos megmondja, de addig is...)
2011. márc. 19. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Mit mondott az orvos a hat hetes kontrollon, mikor vállalhatod a következő babát? Mert nagyban attól függ. Nekem azt mondta 1 év. Volt akinek ugyanez az orvos az első után azt mondta ne vállaljon több babát. De volt akinek 2 évet mondtak.

Mi másfél évet kivártuk és nem volt probléma. De hallottam olyanról, akinek nagyon korán szétvált a heg és nagyon korababa lett a második.

Minden szempontból korai szerintem, mert a nagy is igen pici lesz, nehezen tudod megoldani a pihenést. Van segítséged akire számíthatsz, ha esetleg kórházba kell feküdnöd vagy veszélyeztetett terhesként kell feküdnöd? Mert akkor nincs olyan nagy baj, de ha magadra számíthatsz nem lesz könnyű menet ez a 9 hónap.

2011. márc. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez elég egyedi, na és persze orvos függő. Nekem azt mondták 6 hónapot mindenképpen pihenjek, de inkább egy évet... Végül 9 hónap után összejött, tervezett volt.
2011. márc. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk császár után 8 hónappal jött,kihordtam,megszülettet,minden rendben.ne sokat emelgess,és én a helyedben vennék hastartó pántot.(nekem van egy felesleges)
2011. márc. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond,csak jobban kíméld magad.Nekem anno 6 hónapot mondott a dokim 2 császár között.
2011. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én dokim 2 évet mondott!
2011. márc. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 6 honapot mondott az orvos. Kulfoldon elunk, a 6 hetes kontrollon azt mondta az orvos, hogy ilyen szepen osszevart sebet nagyon ritkan latni. Szerintem ettol is fugg. Kerek egy ev mulva lettem terhes, nem volt betervezve. Most 22 hetes vagyok, nagy a pocakom es semmi problemam. Szerintem is az orvosodat kerdezd meg, biztosat o tud mondani.
2011. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek 15 hónap van a két császár között. Semmi probléma nem volt a terhesség,szülés alatt.
2011. márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősöm császár után egy évvel szült újra, ráadásul hüvelyi úton!

Persze a te esetedben az orvosod tud konkrétumot mondani, de szerintem nem lesz semmi gond, csupán annyi, hogy újra császár lesz nagy valószínűséggel.

2011. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!