Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiderült hogy jön a kistestvér...

Kiderült hogy jön a kistestvér, mindenki párja örült?

Figyelt kérdés
Mi megbeszéltük hogy lesz. Erre hogy kiderült pocaklakó érkezik, mintha nem is örülne, teljesen érzéstelen. Magát sajnáltatja hogy hogy fogja majd kibírni. Esténként van itthon annyit dolgozik, és természetesen a fiunk (2éves haramia) azonnal rácuppan, nagyon apás, ő meg nem tud csinálni semmit tőle.
2011. okt. 19. 11:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem 2 hetente jár haza és alig várja hogy a fiával lehessen.

De amikor itthon dolgozott sem tudta volna elképzelni sem hogy pihenjen és ne a gyerekével foglalkozzon.

Most jön a kistesó 7 hetes terhes vagyok.

Nagyon örült neki és annyira félt hogy nem csinálhatok semmit :-)

Úgyhogy szerintem a párod gondolkodásával van probléma.

2011. okt. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Jaj, az első kommentelővel ne foglalkozzatok, a Babák témakörben is állandóan osztja az észt. Az a mániája, hogy a mai anyák nem tudnak nevelni, mert a gyereket kb. le kell sz*rni, éjjel ne etesd, mert fáradt leszel, napközben ne foglalkozz vele, mert fontosabb a saját dolgod stb.

Bocs, ez kijött. Mennyi idős vagy a másodikkal? Nálunk a férjem nem panaszkodott, de eleinte nem is érdekelte, vittem neki a pozitív tesztetm azt mondta, tök jó, aztán folytatta a netezést... :S Most már nagyon várja, beszél hozzá, puszilgatja a hasamat. Azt mondja, idő kellett neki. Talán Nálatok is csak ennyi a helyzet.

2011. okt. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szia, 16 hónapos a lányunk. Terveztünk második babát csak kb 2 év múlva, hogy 3-4 év legyen a gyerekek között. Védekezés mellett megfogant az újabb baba. A Párom először megijedt, nem akarta, de ahogy telnek a hetek, egyre jobban megbarátkozik a gondolattal. Most vagyok a 8.hétben és bár még nem mondta ki nekem, de szerintem már várja. A kislányunknak is mondta hogy lesz kistestvére.

Szerintem csak időt kell hagyni a férfiaknak.

2011. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!