Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2012 januárjában fog valaki...

2012 januárjában fog valaki szülni? Hol fog szülni? Fogadott dokinál? Fiút, kislányt vártok? Hány hetesek vagytok? Plusz kilókkal hogy álltok?

Figyelt kérdés
Meséljetek a terhességetekről:)
2011. okt. 21. 14:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mi Januar 14 re vagyunk kiirva.

30 evesek vagyunk a ferjemmek egyutt tavaly hazasodtunk ossze s az elso probalkozas utan tudtam h teherbe estem.Kisfiut varunk elso baba,Matyasnak fogjuk keresztelni.

Ma vagyunk a 28 hetben.Elso harom honap rosszullet hanyas nelkul,mindent eszek nincs kivanalom sem.8 kilot hiztam de 54 kgrol inditottam.Ma mar sokat mozgunk mi 21 het korul ereztuk igazan.Akkor volt az utolso ultrahangom tobb mar nemlesz mivel Angliaban nem viszik tulzasba.Nem lesz fogadott orvosom szulesznok vezetik le a szulest s orvost csak komplikAcio eseten hivnak.

Nagyon jol erezzuk magunkat jelenleg alvas es vecerejaras zavar csak meg.

Meg sok mindent kell beszereznunk de mar kaptunk ruhakat ezt azt.

Konnyu szulest es boldog babavarast

2011. okt. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én kérdeztem a korodat. Butaság, ha ezért lenéznek, vagy ilyesmi. Pont, hogy tiszteletre méltó, hogy vállaljátok, és már most szeretitek azt a kis manót, és családban fog felnőni. Csak a mai "modern" kor tolta ki így a gyerekvállalást, még anyukám is 17 évesen ment hozzá apuhoz, és aztán jöttem én. Teljesen érett és felelős anyuka és feleség lett. Szívből gratulálok nektek, könnyű szülést és sok boldogságot kívánok!
2011. okt. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat:)

Könnyű szülést nektek!:)

Köszönöm Kedves Utolsó. Mindig is fiatal anyuka akartam lenni, mondjuk nem ennyire, de ha ő jönni akart, jöjjön:) Sok Sok Szeretettel várjuk Őt:)

2011. okt. 24. 11:55
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Halló. Január 15-re vagyok kiírva. Orosházán Dr.Huhn Lajosnál. Állítólag kislány a kis kapálózó lény, bár a legutóbbi UH-on is annyit mocorgott - amit a doki meg is jegyzett -, hogy pontosan még mindig nem tudta megmondani.:) Most taposom a 30- hetet az első babámmal. 25 hetesen 8kg plusznál tartottam.

Az első trimeszter: hányás amit semmi sem mulasztott el.

A második trimeszter: fáradtság akármennyit és akárhogy pihentem.

És ím a harmadik: meg bírnám váltani a világot! Bár a hányás már megint be-be csúszik. :)

2011. nov. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
47%
Előző vagyok, bocs 29. hetet taposom :P
2011. nov. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!