Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is szédül az Utrogestan...

Más is szédül az Utrogestan miatt?

Figyelt kérdés

Én napi 3x2 szemet szedek, de miután beveszem kb 1 óra múlva elkezdek szédülni és az ájulás környékez. Ez az Utrogestan mellékhatása, vagy a terhesség velejárója?

6 hetes kismama


2009. máj. 3. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám, hogy a progreszteron ilyet eredményezne.

Javasolom azonban, hogy a következő terhesgondozás alkalmával említsd meg a nőgyógyász szakorvosnak.

2009. máj. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ilyen idősen a terhességtől magától szédültem, de még hogy... nagyon alacsony volt eleinte a vérnyomásom, az első másfél hónaptól dolgozni sem tudtam.
2009. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is szedek utrogestant és el is olvastam a betegtájékoztatót és arra csak aluszékonyság,álmosság van írva ami rám is igaz ha beveszem.Szerintem nem a gyógyszer az oka,hogy szédülsz.
2009. máj. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen lehet, hogy az utrogestantól szédülsz, mert nekem is emiatt kellett váltani.Én most a duphastont(2x1) szedem és csak az esti adagot veszem be az utrogestanból az orvosom javaslatára.
2009. máj. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!