Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az első babánál kellett...

Ha az első babánál kellett Utrogestan-t szednem, a másodiknál is kell?

Figyelt kérdés
Az első terhességem sajnos nem sikerült, a másodiknál a doki az első alkalommal felírta az Utrogestant. Most úgy néz ki, hogy újra gyermeket várok (tegnap teszteltem erős pozitívat), és nem tudom, mikor menjek orvoshoz. Ha most is szednem kell, akkor természetesen minél hamarabb, de ha nem törvényszerű a szedése, akkor talán még várnék egy- két napot. Nem azért mert felelőtlen lennék, csak a munkahelyemről nagyon problémás elkérni magam az egyik pillanatról a másikra. Köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 11. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem biztos-ami biztos kellett, azt mondta ne kockáztassunk. Sok sikert :))
2011. szept. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszodat! Akkor holnap elmegyek dokihoz! :D
2011. szept. 11. 14:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem törvényszerű, hogy most is szedned kell, de szerintem a dokid is javasolni fogja, biztos, ami biztos alapon, mert ártani nem árthat.

Sok sikert, gratulálok!

2011. szept. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
egy vetélésen és egy Utrogestanos terhességen túl a 2. babámnál én automatikusan kértem, meg sem vártam, hogy magától adja. Nagy volt bennem a félsz.
2011. szept. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Én is fogom kérni ezek után, ha nem ajánlja fel automatikusan. Sok boldogságot nektek a gyerekekhez!
2011. szept. 11. 14:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem az első két terhességemnél nem adott a doki, pedig a másodiknál volt kis csepegő vérzés a 6-12hét között, és akkor sem. Harmadik terhességnél viszont adott, azt modna 6hetes vizsgálaton, hogy vérömleny van a baba mellett, lehet majd vérzek, meg csepegés lesz, barnázás meg minden- napi 2bogyót kellett szedni- de nem volt vérzés, és mindössze 3hétig. 9hetesen már mondta, hogy nem lát vérömlenyt, minden oké, abbahagyhatom a szedését.
2011. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlen kérj nehogy baj legyen. Ne haragudj, hogy leírom, de én épp a napokban vesztettem el a második babámat Utro mellett. Úgy hogy használd csak, és sok sikert!
2011. szept. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is! Utolsónak: Szívből sajnálom! Kívánok sok erőt és kitartást!
2011. szept. 12. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!