Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusz után zuhany vagy...

Abortusz után zuhany vagy kád? Csütörtökön voltam abortuszon és elfelejtettem megkérdezni a dokit, hogy fürödhetek e fürdőkádban vagy csak tusolni lehet! (valahol azt halottam, hogy csak zuhanyozni lehet kb.4hétig) Légyszi valaki segítsen!

Figyelt kérdés
Intim törlőkendőt és intim mosakodó gélt lehet használni? Ha valaki volt már ilyen helyzetben,akkor légyszi írja le,hogy mit és hogyan kell... ELőre is köszi
2009. máj. 3. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt modták nem leht fürdeni 6 hétig. csak zuhanyozni. Ez elején még vegyszert se használj. Még tusfürdőt se. Csak ha már nem vérzel.
2009. máj. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ameddig a szex mentes idő tart addig csak zuhanyzás nekem már jó rég volt abortuszom de 4 hétre emlékszem
2009. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fürdeni semmiképp sem szabad!!!!!6 hét.
2009. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szigorúan csak tusolni szabad 6 hétig!!!!intim gélt és kendőt lehet használni mert azok irritatív mentesek
2009. máj. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!