Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom mi történik velem.23...

Nem tudom mi történik velem.23 hetes kismama vagyok és egyszerűen nem ismerek magamra! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

lécci segítsetek! mindent túlreagálok, engem senki sem szeret, a páromat kikészítem idegileg és lelkileg, így tönkre fog menni a kapcsolatunk! nem sexelünk, féltjük a babót, félek h mást fog keresni!!! szebbet és jobbat. nem akaroooom!!!!!

nem ismerek magamra, teljesen depis vagyok, most jöttem haza a kórházból, egyre nehezebb a hasam, azt szeretném h jobban szeressenek! :\'(((


2009. máj. 3. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
kapd össze magad kicsit. dobj fel sminket és rejtsd el sárkányi mivoltodat mielőtt a párod tényleg otthagy. mutasd meg neki hogy tudsz te édes is lenni. foglald el magad ÖRÜLJ a babának. hidd el szeret mindenki csak valószínű nem veszed észre mert csak magadon jár az eszed. bocs a kemény hangvételért de ilyenkor jól jön. Hajrá!
2009. máj. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szexelni lehet nyugodtan,ha csak a doki nem mondta,hogy tilos.

ami nekem mindig segít:

kirándulás,fodrász,úszás,találkozás a barátnőkkel, szép ruci, vásárlás a babócának, fincsi főzés a páromnak,amit megdicsér, mozi,közös vacsora egy étteremben. csinálj valamit,ami kikapcsol,menj el kismami tornára vagy jógára,élvezd,hogy még egyben vagytok! és pihenj,töltődj fel energiával :)

2009. máj. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
:) Ugyanebben az időszakban 20 hetes voltam, velem is ez történt. Hidd el, ezek a hormonok. Én is tomboltam, törtem-zúztam. Mindenre pattantam....stb. Szexelni lehet nyugodtan, ameddig a dokid nem tiltja. De hidd el, nem fog mást keresni a párod, és te vagy a legszebb neki.Azt gondolom, hogy ahogy nő a poci, és jönnek a kilók ezek normális gondolatok. Boldog babavárást!!!!!
2009. máj. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi elmúlik, nagyon sok kismamának van "sárkánykorszaka". Nekem is volt kb. akkor, mint most neked. Légy türelmes magaddal és a párod meg veled. Ez egy teljesen normális dolog a hormonok miatt van.
2009. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
...sajnos a sarkanykorszak nekem szules utan volt...az is szornyu, sot!
2009. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először is keress olyan tevékenységet,ami megnyugtat.Olvass a babavárással kapcsolatos könyveket és kapcsold ki az agyad!Meglátod sikerülni fog!Nyugodj meg,mindenki szeret és csak a legjobbat akarják neked!A szexnek is vannak különböző formái,ha úgy nem akarod,akkor találd ki,hogy neked hogy lenne jó-egy kis fantázia nem árt.Sétálj minél többet a friss levegőn!Ne várd a csodát,tegyél is ellene valamit,hogy neked is jobb legyen és ne legyél depis!

Sok sikert!

2009. máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Te hogy érzed? eleget törődik veled és a babával a párod? mert nekünk az elején volt ilyen problémánk és én akkor hisztiztem meg depiztem be nagyon. Többet foglakozott a haverokkal mint velem és úgy láttam, hogy a baba se nagyon érdekli. Aztán elmondtam neki amit éreztem és gondoltam és kértem, hogy változzon meg az irányunkba. Azóta minden rendben van viszonylag. Látom, hogy szeret engem is meg a babát is. Szerintem te is leülhetnél vele el mondhatnád neki, hogy mit érzel (csak nyugodtan, nem kiabálva). Vagy ha nem megy személyesen akkor írj neki levelet amit látható helyen hagysz. Talán az még jobban is rögzül benne és többször is át olvashatja meg bármikor előveheti olvasgatni.
2009. máj. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha megtudtátok beszélni a dolgokat akkor utána még a szex is jól fog esni. Rengeteg féleképpen lehet örömet okozni a másiknak ezt ne felejtsd el.
2009. máj. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!