Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok. Második...

Andika001 kérdése:

8 hetes terhes vagyok. Második babámat várom, és már látszik a hasam. Ez normális? Vagy mitől lehet? Más is van így?

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól lehet, hogy terhes vagy. Nincs ebbe semmi furcsa valakin hamar meglátszik valakin meg csak később. Én 22 hetes vagyok és még mindig alig látszik, hogy babás vagyok, egy pulcsival lazán el tudom takarni bármikor. Egy ismerősömnek meg már 12 hetesen kismama nadrágot kellett hordania.
2009. máj. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
55%
a terhesség ebben a korban külső jeleket nem mutathat ,haspuffadásod oka belgyógyászati eredetű lehet
2009. máj. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az elsőt várom, 9 hetes vagyok, és mégis látszik a pici poci. Szerintem normális, alkat kérdése.
2009. máj. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is alkati kérdés.En a 8.hétben vagyok szintén és bizony nekem is már van pocim.Mindenkinél más.Ez olyan mint amikor a végén valaki oriás pocival valaki meg alig látszodo pocival megy szülni.
2009. máj. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%

Hmmmm....Hol van leirva ,hogy a terhesség melyik szakában ,milyen "tüneteket" mutathat?..hmmm?...


Ahány kismama--annyi terhesség--annyi szülés--annyi féle tünet.Ez igy normális.

Második gyermekedet várod,igy már a méhtartó szalagok is kissé megnyúltak.Látszódhat a pocid.:)

Ha megnyugtat,nekem is látszódott a pocim ,már korábban is a 8.hétnél.

Most a 23. héten járok,és sokan azt hiszik most megyek szülni ,mert akkora.

Minden jót!

2009. máj. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!