Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18+5 hetes vagyok és még nem...

18+5 hetes vagyok és még nem érzem rendesen a babát pedig második terhesség. Normális ez? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Érezgetem, de nem olyan aktív, mint a fiam volt ennyi idősen. Sokszor már bepánikolok, hogy egyáltalán érzem-e.
2011. máj. 3. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne pánikolj. Én 22 hetesen éreztem először valamit, szóval nincs erre szabály, mikortól kell.
2011. máj. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne pánikolj!!

Nekem a két terhesség nagyon más volt, nem is kell hasonlítgatni egymáshoz a babákat! És a fekvés is biztos másképp van!

Az első terhességem 16. hetében éreztem a mozgást a 2-nál pedig 20 hetesen!

A mozgás aktivitás is teljesen különbözött!

Úgyhogy nyugi jól van a babád odabenn!

2011. máj. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is a második babámat várom és ugyanez a helyzet. Első babát a 19. héten éreztem először és utána minden nap, gyakran és erősen. Most is 19 hetes vagyok, de szinte semmi. Talán érzek valamit, de nem vagyok biztos benne. A doki azt mondta, ne aggódjak, de én azért aggódom.

Ezek szerint mégsem olyan törvényszerű, hogy a másodikat hamarabb érzi az ember.

2011. máj. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az elsőt 17 hetesen már egyértelműen éreztem, akkorát rúgott, hogy egyértelmű volt. Most is már elég koránról van matatás, de nem tudom, hogy csak bebeszélem magamnak, hogy ez ő, vagy tényleg ő. Illetve mostanában már vannak erősebb rúgások is, de mégis sokkal gyengébb mint az elsőnél volt. És hát ugye mindenhol azt olvasni, hogy a második babát előbb lehet már érezni.

Köszi a válaszokat.

2011. máj. 3. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták,minden terhesség más. Íme az én példám: az elsőt 20,a másodikat 13.a harmadikat pedig a 18. héten éreztem először. Az én fejemben is járkált az a bizonyos gondolat-hogy minden rendben van e vajon.

Legyél türelemmel! Hamarosan érezni fogod! Ha ráérsz,feküdj nyugodtan a hátadra,és tedd a pocidra a kezed,és várj.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv: 2 gyermekes,21 hetes km.

2011. máj. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Minden este fekszem a TV előtt kezemmel a hasamon és ... próbálok türelmes lenni. 1 hét múlva lesz egy uh-m, akkor majd igazából megnyugszom. De már az is nyugtat, hogy mások is voltak így, hogy többedik terhességet később érezték mint korábbit.

Köszi.

2011. máj. 4. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!