Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen egy visszatartás...

27 hetesen egy visszatartás után, normális hogy nem tudok semmit csinálni?

Figyelt kérdés
szerdán volt egy visszatartásom mert 10 perces fájásokkal mentem be. tüdőérlelőt és infúziót kaptam, és szerencsére elmúltak a fájások. a méhszály 2110. pénteken engedtek haza, azóta max 20 percet tudok fennt lenni, annyira szédülök, meg fáj a hasam, derekam. volt valaki így?
2011. okt. 23. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem jó jel.

Én 2 hetet feküdtem bent visszatartással a 33-35 hét közt.

Csak az injekciók után éreztem szédülést és gyengeséget meg remegést,de ez kb max fél óráig tartott, és mondták is hoyg normális.


Én Bricanylt kaptam, meg tüdőérlelőt, meg még ki tudja miket ezeken kívül.

Furcsa hogy 27 hetesen csak ennyi ideig tartottak bent.


Ha hazaengedtek,akkor lehetőleg pihenj mert nagyon nem lenne jó ha a baba megszületne, úgy mondanám hogy vedd a tested jelzéseit. És ha roszabbodik, akkor azonnal menj be a kórházba, mert szerintem ez nem jelent jót!

2011. okt. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azért engedtek haza, mert 2 percre lakok a kórháztól, és itthon van a 7 éves lányom és az 5 éves fiam. a kórházban egész jól voltam, ott még egy órát is tudtam egyhuzamban fennt lenni, de mióta hazajöttem, azóta vagyok ilyen gyenge
2011. okt. 23. 17:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sajnos normális!Így jelez a szervezeted, hogy pihenj és nem a háztartással/gyerekekkel foglakozz sajnos!Hanem pihenj!



Nekm 31 hetesen volt(méhszáj:1222 és a nyákdugóm is elment), engem is 1 hét után engedtek ki!A 35. hétig szigorú fekvést tartottam, de nem volt itthon gyerkőcöm!Nem tudom most mi lenne ha a lassan két évesem mellett feküdnöm kellene....39+4-re született végül!


Pihenj amennyit tudsz, drukkolok, hogy még jó pár hétig bent maradjon!



22 hós kislány és 11 hetes pocakbabi anyuja

2011. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! sajnos mást nem is tudok mint pihenni, meg arra várok hogy legalább annyira jól érezzem magam hogy legalább a házból ki tudjak menni, mert pénteken költözünk és szar hogy semmit sem tudok csinálni
2011. okt. 23. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 1hete jöttem haza a kórházból,nekem is visszatartásom volt.Azóta a nap 24órájából 20at fekszem és így is sokat görcsölök és keményedek.Sajnos mást nem tudsz tenni,mint pihensz egész nap.A babád érdekében.Ő még nagyon pici és a legjobb helye most még a pocakodban van.Pihenj sokat!

Kitartás!:)

34hkm

2011. okt. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Második vagyok!

Nálunk mondjuk költözés nem volt, de fekve néztem végig shogy anyósom ablakot pucol (retgeteg van a házban :((), a keresztlányommal, és vasalják a babaruháimat :(Én a 31.től a 35. ig nem mmehettem ki a házból,mert ezt csak 38 lépcsővel tudtam volna megtenni!Így tilos volt!Én nagyon féltettem a pocakomban lakó bébit, de mégegyszer mondom, nem tudom mit tennék ha most is így lenne, mikor a nagyobb már ugye itt van!_Nagyon szörnyűlehet aztelhiszem!


Sok sok kitartást kívánok!

Második voltam!

2011. okt. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsaitokat. Most már fennt tudok lenni, ma a városba is el kellett mennem a munkahelyemre meg a háziorvoshoz, de legközelebb majd csak a költözés napján megyek ki újra, mert még a 3.-on lakunk és csak ma tűnt fel hogy milyen nehéz is a lépcsőzés
2011. okt. 25. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!